«Карпати» програли вшосте в сезоні (відео)

22:00 25 вересня 2016 р.

Львів’яни залишаються на останній сходинці турнірної таблиці.

Львівські «Карпати» поступилися «Олександрії» з рахунком 2:3 у матчі дев’ятого туру попри те, що двічі вели в рахунку. Спершу Павло Ксьонз відкрив рахунок на 10-й хвилині, однак Андрій Запорожан зрівняв із 11-метрового. А під кінець першого тайму Амбросій Чачуа знову вивів львів'ян уперед, але мрії про другу перемогу в сезоні або бодай очко розвіяв Віталій Пономарь, який оформив дубль.

Перед цим на 78-й хвилині другу жовту отримав Чачуа і покину поле. Тож «Карпати» досі у мінусі у графі очки. Про це повідомили сьогодні, 25 вересня, в програмі «Проспорт» телеканалу «1+1». Натомість в інтернет-виданні «Sportanalytic.com» навели статистику матчц:

«Олександрія» - «Карпати» – 3:2. Голи: Запорожан, 13, Пономарь, 71, 81 – Ксьонз, 10, Чачуа, 45

«Олександрія»: Леванідов – Цуріков, Шедрик, Басов, Чаботаєв – Банада (Леонов, 67), Запорожан, Яремчук (Куліш, 50), Грицук (Полярус, 80), Старенький – Пономарь.

«Карпати»: Підківка – Зубейко, Нестеров, Лобай, Костевич – Худоб'як (Крісо, 82), Новотрясов, Ярошенко, Кадимян, Ксьонз (Чачуа, 44) – Бланко.

Попередження: Старенький, 16, Грицук, 57, Леонов, 74, Басов, 76, Запорожан, 79 – Худоб'як, 21, Новотрясов, 24, Чачуа, 53, 78

Вилучення: Чачуа, 78