Дебют в УПЛ на стадіоні Арена Львів Руху не вдався

21:31 20 вересня 2020 р.

Сьогодні нв стадіоні "Арена Львів" у першому матчі УПЛ "Рух" програв ковалівському "Колосу" - 1:2.

Обидва голи у "Колоса" у першому таймі забив Євген Морозко. У львів'ян відзначився на останніх хвилинах матчу Ростислав Русин, повідомляє DailyLviv.

До цього історія зустрічей "Колоса" з Ковалівки і "Руху" з Винників-Львова була такою:

4 матчі: + 2 =  0 - 2 м’ячі 3 - 4.

В УПЛ ці команди раніше не грали.

Це був 130-й матч «Руху» на професійному рівні, в тому числі, перший домашній - в УПЛ, повідомив сайт ФК "Рух".

9 поєдинків тривала гольова серія «жовто-чорних» на власному полі - 19 м’ячів., яка продовжилася.

4 матчі тривала переможна домашня серія «Руху», яка закінчилася.

206 хвилин «Рух» не пропускав до цього на своєму полі. До цього чаасу додалося лише 4 хвилини сьогоднішнього матчу, коли "Колос" забив перший гол.

Після цієї зустрічі "Колос" набрав шість очків і піднявся на третю позицію в турнірній таблиці. а "Рух" з 0 балів йде передостаннім.

Раніше DailyLviv повідомляв, що львівський "Рух" розвиватиме резидент з Москви.