Чемпіоном України зі швидких шахів став львів’янин Михайло Олексієнко

15:15 4 липня 2014 р.

Як повідомляє в п’ятницю управління молоді та спорту облдержадміністрації, натомість Наталія Букса стала срібною призеркою серед жінок.

Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації інформує сьогодні, 4 липня, в повідомленні «Львів’янин Михайло Олексієнко – чемпіон України зі швидких шахів!»:

«3 липня 2014 року в актовому залі Національного університету «Львівська Політехніка» відбулася урочиста церемонія закриття чемпіонату України зі швидких шахів та блискавичної гри (чоловіки, жінки). Успішно виступили в цих представницьких національних шахових змаганнях представники шахової школи Львівщини.

Зокрема Михайло Олексієнко (тренер Адріан Михальчишин) виборов «золото» у змаганнях за програмою швидких шахів, а Наталія Букса (тренер Іван Кравець) стала срібною призеркою з блискавичних шахів серед жінок, поступившися представниці команди АР Крим Марії Танцюрі. Ці змагання, які відбуваються під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій шахів й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та НУ «Львівська Політехніка», тривали на Львівщині упродовж 1-3 липня 2014 року.

Участь у змаганнях серед чоловіків взяли 95 учасників, серед яких 18 міжнародних гросмейстерів, 11 міжнародних майстрів, 24 майстри спорту України, в т.ч. переможць шахових олімпіад Олександр Моїсеєнко, чемпіон Європи Захар Єфіменко.

У змаганнях серед жінок звання чемпіонки України виборювало 31 учасниця, серед яких 3 міжнародних гросмейстера, 1 міжнародний майстер, 9 майстрів спорту України, переможець Всесвітньої шахової олімпіади, чемпіонка світу та Європи Інна Гапоненко. Учасники представницьких шахових змагань національного рівня представляли 22 збірні команди областей України.

Головний суддя змагань серед чоловіків Артем Хрипач, головний суддя змагань серед жінок Олександр Прохоров та суддя-організатор Назар Фірман. Чемпіони та призери нагороджені дипломами, медалями Міністерства молоді та спорту України та сувенірними подарунками Львівської обласної шахової федерації.