Борчиня зі Львова здобула срібну медаль чемпіонату світу

22:52 23 серпня 2017 р.

Юлія Ткач-Остапчук перемогла ізраїльтянку, росіянку й туркеню, але поступилася монголці.

У третій день чемпіонату світу-2017 зі спортивної боротьби у Парижі, на п'єдестал вперше піднявся представник України. «Срібло» світової першості у середу здобула чемпіонка світу 2014 року – львів'янка Юлія Ткач-Остапчук,  Вихованка борцівської школи волинського міста Ковель на шляху до фіналу вагової категорії до 63 кг перемогла Ілану Кратиш з Ізраїлю (10:0), росіянку Валерію Лазінську (5:0), Хафізе Шахін з Туреччини (13:5), але у вирішальній сутичці Юлія поступилася Орхон Пуревдорж з Монголії (3:6).

У четвер, 24 серпня, борчині розіграють заключні комплекти нагород жіночого чемпіонату світу – у вагових категоріях до 48, 53, 60 та 69 кг, де Україну представлять відповідно Оксана Лівач, Ірина Гусяк,Софія Боднар та Алла Белінська.

Про це повідомили сьогодні, 23 серпня, в агенції Укрінформ.