Переселенці з Донецька висадили у Львові алею

17:20 8 вересня 2017 р.

  • 0
  • 687


Фото: скріншот з «YouTube»

Учасники акції запевнили, що вдячні за гостинність львів'ян, які підтримали їх у скрутний час.

Переселенці з Донецька висадили у Львові десятки кущів троянд. Ці квіти ростимуть на алеї біля однієї з львівських шкіл.

За час війни зі сходу України на Львівщину переїхали кілька тисяч вимушених переселенців. За їхніми словами, здавна вважалося, що Донецьк – місто мільйонна троянд. Тому віддячили за гостинність львів'ян, котрі підтримали їх у скрутний час, 70 кущами траянд різних сортів та кольорів. Кажуть, що навесні троянди уже зацвітуть.

Учасник акції Віталій запевнив: «Мета цієї акції подарувати Львову шматочок колишнього символу Донецька. Колись Донецьк, ще до військових дій, звали «містом мільйонна троянд». Тому саме троянди, тому саме у Львові». 

Співорганізатор квіткової акції Ігор Корєшков поділиася і своїми враженнями: «Тут дуже приємні люди. Я працюю в компанії дуже великій. І взагалі я не стикався з якоюсь дискримінацією переселенців. Ми живемо нормально, спільно, робимо спільні справи».

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:10 20 вересня 2017 р.

Синоптики знову попередили про грози у Львові

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, в середу, 20 вересня, на території Львівської області та Львова очікуються місцями грози, а вранці подекуди – туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 333

18:00 19 вересня 2017 р.

Синоптики знову прогнозують у Львові грози

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, в середу, 20 вересня, на території Львівської області та Львова очікуються місцями грози, вночі та вранці подекуди – туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 393

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Адаптація переселенців на Львівщині

Рубрика: Політика

“Бухгалтерська правда”-19 для всіх

Рубрика: Економіка

Prozorro на Львівщині

Рубрика: Економіка

“Читанка для діточок” для львівських шкіл

Рубрика: Освіта і наука

Родинний бізнес чи політична доцільність?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу