Заборона на в’їзд до Польщі діє лише щодо частини українських чиновників

12:30 14 листопада 2017 р.

  • 0
  • 555


Фото: konkurent.in.ua

Віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький запевнив, що заборона на в’їзд до його країни діє лише щодо «окремих українських чиновників, відповідальних за прийняття рішень».

Віце-міністр закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький повідомив в інтерв’ю інформаційній агенції «PAP»: «Заборона на в’їзд до Польщі діє лише щодо окремих українських чиновників, відповідальних за прийняття рішень. Ми говоримо тут про урядовців, представників української держави, а не газет, аналітичних центрів, університетів чи ансамблів пісні і танцю. Тих, хто приймає рішення, які не тільки ображають почуття поляків, йдеться у тому числі про заперечення Волинського злочину, але прославляють українські формування, що співпрацювали з нацистською Німеччиною. Це не тільки антипольські настрої, а антиєвропейські – заперечення всього, за що багато українців віддали життя і здоров’я під час Революції гідності».

При цьому Бартош Ціхоцький не став відповідати на запитання про те, наскільки довгим є список українців, яким заборонений в’їзд до Польщі. Дипломат також зазначив, що вони не зобов’язані інформувати про заборону в’їзду тих, хто опинився у списку.

Про це поінформували сьогодні, 14 листопада, в інтернет-виданні «Європейська правда», де також нагадали: «Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що не буде розголошувати імена українців, яким заборонено в’їзд до країни, однак вважає цей список надто коротким».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 23 січня 2018 р.

Як інформаційна політика впливає на нацбезпеку держави (відеотрансляція)

Сьогодні, 23 січня, об 11.00 у Львівському прес-клубі розпочнеться відеопрес-конференція на тему «Стан інформаційної політики як складової національної безпеки України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 225