Ветерани війни в Афганістані зі Львова нагороджені орденами «За заслуги»

14:00 14 лютого 2018 р.

  • 0
  • 852


Фото: president.gov.ua

Президент України нагородив за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та плідну громадську діяльність Василя Грома та Ігоря Головацького.

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президент України опубліковано його указі №31/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», в якому, зокрема, зазначено: «За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та плідну громадську діяльність постановляю (…) нагородити орденом «За заслуги» III ступеня заступника голови громадської організації «Українська спілка інвалідів Афганістану, локальних війн, збройних сил та загального захворювання у Львівській області» Василя Грома й члена громадської організації «Українська спілка інвалідів Афганістану, локальних війн, збройних сил та загального захворювання у Львівській області» Ігоря Головацького.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 22 травня 2018 р.

65 проектів ОТГ на Львівщині отримають субвенцію

У Львівській ОДА відбулось друге засідання комісії з оцінки проектних заявок, які можуть реалізовуватись за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 378

16:30 22 травня 2018 р.

Тунель між Львівщиною й Закарпаттям відкриє керівництво держави

В облдержадміністрації запевнили: «У четвер, 24 травня на перегоні Бескид-Скотарське регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбудеться урочисте відкриття нового двоколійного Бескидського тунелю».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 582

13:52 21 травня 2018 р.

У Ґданську головний костел Старого міста передали УГКЦ

У 1997 році римо-католицька архидієцезія Ґданська передала греко-католикам собор Св. Варфоломія та опіки найсвятішої Богородиці. Сьогодні – це духовний, культурний, допомоговий осередок українців у Поморському воєводстві.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 837

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Монетизація пасажирських перевезень у Львові

Рубрика: Економіка

Фінансування львівських проблем ТПВ євробанками

Рубрика: Економіка

Ґданськ відкрив у Львові бюро

Рубрика: Політика

"Пам'ятай": міжнародний меморіальний парк у Самборі

Рубрика: Історія

Ні води, ні світла...стоматполіклініці!?

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу