Верховна Рада не ухвалила закони щодо Донбасу

19:00 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 618


Фото: unian.ua

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив засідання 5 жовтня закритим.

Про це він сказав з трибуни парламенту. Спікер парламенту також запевнив: «Ми продовжим розгляд цього законопроекту. Але сьогоднішє засідання я оголошую закритим. Я впевнений, що закон визнання Росії агресором ми ухвалимо»

Андрій Парубій також зазначив, що для досягнення компромісу лідери фракцій домовилися про  вилучення із законопроекту всіх пунктів як стосуються Мінських угод.

Спікер парламенту також наполягає, що це була узгоджена позиція. Водночас фракція «Самопомочі» продовжує блокувати президію парламенту і ця ситуація видається спікеру незрозумілою.

Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:22 20 лютого 2018 р.

Розбудова КПП на кордоні Україна-ЄС провалилася

Проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Проект був спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 876

13:32 19 лютого 2018 р.

У президентському кріслі ліпший «дідько лисий», ніж стара скомпрометована еліта, – політолог

На наступних виборах Президента України у 2019 році потрібно вибрати нового політичного лідера, а не того, хто роками належить до так званої еліти. До такого кроку закликала сьогодні виборців політолог Антоніна Колодій, професор, доктор філософських наук, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори Президента-2019» у Львівському прес-клубі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3207