Уряд схвалив законопроект про пенсійну реформу

14:15 17 травня 2017 р.

  • 0
  • 1098


Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв запропонувати цей законопроект на розгляд Верховної Ради до кінця травня.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман представив у середу 17 травня на засіданні уряду основні положення проекту закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій», який формує засади запропонованої урядом пенсійної реформи та, в разі ухвалення українським парламентом, дозволяє вже з 1 жовтня 2017 року підвищити пенсії дев’ятьом мільйонам українським пенсіонерам. У ході презентації глава уряду відзначив, що завданням Кабінету міністрів був і залишається розвиток національної економіки та можливість віддати українським громадянам те, «що належить їм по праву», тому з початку року в Україні було підвищено мінімальну заробітну плату, а зараз обговорюється рішення про збільшення пенсій.

Глава уряду наголосив: «За рік ми вдвічі збільшили мінімальну заробітну плату, зараз підвищимо пенсії для українських пенсіонерів. Будемо рухатися далі, накопичувати кошти для того, щоб віддавати більше людям. Пенсія не повинна бути милостиня - це має бути гідна плата за те, що людина гідно працювала. Відновлення цієї соціальної справедливості і відміна зрівнялівки, яка абсолютно усіх демотивує».

Прем'єр також зауважив, що вже зараз Уряд закладає можливість щорічної і автоматичної індексації пенсій, що сприятиме росту добробуту громадян та відчуттю турботи про людей праці. Володимир Гройсман  також підкреслив: «Наше головне завдання – віддати належне тим, хто сьогодні працює і виробляє національний продукт, хто своєю працею розвиває національну економіку. При цьому ми не повинні забувати про тих, хто десятиріччями працював на благо нашої країни і сьогодні знаходиться на заслуженому відпочинку, але на превеликий жаль, у складних і скрутних умовах».

Глава уряду також запевнив, що запропоновані урядом зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Разом з тим Володимир Гройсман подякував Президенту України Петру Порошенку та екс-прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за їх внесок у стабілізацію економічної ситуації в країні, що дозволило сьогодні проводити необхідні реформи.

У ході засідання уряд схвалив проект запропонованих змін і направив його для подальшого розгляду Національної ради реформ. Далі проект закону буде направлено в парламент для обговорення та ухвалення – як того вимагає план дій Уряду та обов’язки України, закріплені в програмі співпраці з міжнародними партнерами.

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, на «Урядовому порталі». Натомість в інтернет-виданні «Економічна правда» конкретизували: «Гройсман додав, що обіцяв запропонувати цей законопроект до кінця травня – і зараз він має бути підтриманий».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

У Службі зайнятості на Львівщині запрацювала «гаряча лінія»

Переможці екологічних конкурсів на Львівщині отримали нагороди

Поліціянти затримали на Львівщині трьох наркодилерів

«Львівська залізниця» оприлюднила розклад руху додаткових потягів

Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС отримали відзнаки Львівської ОДА

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу