Уряд схвалив законопроект про пенсійну реформу

14:15 17 травня 2017 р.

  • 0
  • 843


Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв запропонувати цей законопроект на розгляд Верховної Ради до кінця травня.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман представив у середу 17 травня на засіданні уряду основні положення проекту закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій», який формує засади запропонованої урядом пенсійної реформи та, в разі ухвалення українським парламентом, дозволяє вже з 1 жовтня 2017 року підвищити пенсії дев’ятьом мільйонам українським пенсіонерам. У ході презентації глава уряду відзначив, що завданням Кабінету міністрів був і залишається розвиток національної економіки та можливість віддати українським громадянам те, «що належить їм по праву», тому з початку року в Україні було підвищено мінімальну заробітну плату, а зараз обговорюється рішення про збільшення пенсій.

Глава уряду наголосив: «За рік ми вдвічі збільшили мінімальну заробітну плату, зараз підвищимо пенсії для українських пенсіонерів. Будемо рухатися далі, накопичувати кошти для того, щоб віддавати більше людям. Пенсія не повинна бути милостиня - це має бути гідна плата за те, що людина гідно працювала. Відновлення цієї соціальної справедливості і відміна зрівнялівки, яка абсолютно усіх демотивує».

Прем'єр також зауважив, що вже зараз Уряд закладає можливість щорічної і автоматичної індексації пенсій, що сприятиме росту добробуту громадян та відчуттю турботи про людей праці. Володимир Гройсман  також підкреслив: «Наше головне завдання – віддати належне тим, хто сьогодні працює і виробляє національний продукт, хто своєю працею розвиває національну економіку. При цьому ми не повинні забувати про тих, хто десятиріччями працював на благо нашої країни і сьогодні знаходиться на заслуженому відпочинку, але на превеликий жаль, у складних і скрутних умовах».

Глава уряду також запевнив, що запропоновані урядом зміни – це системна робота, яка змінює механізми, що існували раніше, та закладає нові фінансові й соціальні основи відносин між державою та громадянами. Разом з тим Володимир Гройсман подякував Президенту України Петру Порошенку та екс-прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за їх внесок у стабілізацію економічної ситуації в країні, що дозволило сьогодні проводити необхідні реформи.

У ході засідання уряд схвалив проект запропонованих змін і направив його для подальшого розгляду Національної ради реформ. Далі проект закону буде направлено в парламент для обговорення та ухвалення – як того вимагає план дій Уряду та обов’язки України, закріплені в програмі співпраці з міжнародними партнерами.

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, на «Урядовому порталі». Натомість в інтернет-виданні «Економічна правда» конкретизували: «Гройсман додав, що обіцяв запропонувати цей законопроект до кінця травня – і зараз він має бути підтриманий».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

17:55 25 червня 2017 р.

У Львові провели «сміттєве» віче

Біля Ратуші у Львові відбулося громадське віче, присвячене вирішенню питання вивезення сміття з міста.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 297

12:40 25 червня 2017 р.

Пезидент України призначив нового голову РДА на Львівщині

На сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували його розпорядження №133/2017-рп «Про призначення Романа Токая головою Сокальської районної державної адміністрації Львівської області».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1794

Останні новини

У Львові провели «сміттєве» віче

Львів’яни пом’янули розстріляних в’язнів

У Львові стартував День молоді

Працівники «Львівводоканалу» ліквідували аварію

«Карпати» вирушили на збори Польщі

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кооперація ЗМІ у Тернополі

Рубрика: Політика

Ювілейний фестиваль "Молода Галичина"-2017

Рубрика: Культура

Небанківські фінансові установи України очима споживача

Рубрика: Економіка

Сміттєва війна у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

«Міс Львів-2017»: учасниці і організатори

Рубрика: Культура

Всі відео розділу