У МЗС України вручили послу Польщі ноту протесту з приводу Львова на паспорті

18:45 7 серпня 2017 р.

  • 0
  • 1131

Польського дипломата викликали до МЗС у зв’язку з намірами польської сторони розмістити на сторінках нового паспорта Польщі зображення так званого «Цвинтаря орлят» на території Личаківського кладовища у Львові.

У понеділок, 7 серпня, у міністерстві закордонних справ України вручили ноту протесту послу Польщі в Україні Яну Пєкло й наголосили: «Останні дії Варшави негативно вплинуть на двосторонні відносини».

Про це розповіла в коментарі інтернет-виданню «Європейській правді» речниця МЗС Мар’яна Беца. Вона також пояснила, що польського дипломата викликали до МЗС у зв’язку з намірами польської сторони розмістити на сторінках нового паспорта Польщі зображення так званого «Цвинтаря орлят» на території Личаківського кладовища у Львові

«Послу вручили ноту, в якій висловлюється рішучий протест щодо намірів польського Міністерства внутрішніх справ і адміністрації розмістити на сторінках нового паспорта Польщі зображення каплиці-ротонди, розташованої на території Польських військових поховань на Личаківському кладовищі у місті Львів», – конкретизувала Мар’яна Беца

«Україна розглядає такі наміри як недружній крок, що негативно впливає на розвиток стратегічного українсько-польського партнерства», - наголосила в коментарі «Європейській правді» речниця зовнішньополітичного відомства.

Мар’яна Беца повторила позицію України про те, що «оцінка історичних подій є справою істориків» і сторонам варто утриматися від «політизації окремих історичних фактів, що шкодили б розвитку взаємовигідного стратегічного партнерства між Україною та Польщею». Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, в інтернет-виданні «Європейська правда».

Коментарі(0)

До теми