Трансляція розгляду Верховною Радою законопроектів щодо Донбасу

16:30 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 738


Фото: unian.ua

До будівлі парламенту стягнули додаткові сили правоохоронців.

Верховна Рада почала розгляд законопроектів, які стосуються Донбасу. Зокрема, передбачається включення до порядку денного та прийняття рішення стосовно законопроекту №7163, внесеного президентом України, «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Також у парламенті зареєстрований альтернативний до цього законопроект, внесений від фракції «Самопомочі”», зокрема –народним депутатом Оксаною Сироїд.

У цьому пакеті є ще один президентський законопроект (№7164) «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей». Водночас на початку засідання ВР, відповідно до регламенту, депутати мають завершити розгляд в другому читанні законопроекту, який вчора почали розглядати, «Про електронні довірчі послуги».

Також передбачається розгляд законопроектів, які стосуються гастрольних заходів в Україні, та щодо розвитку кінематографії. Крім того, планується розгляд у повторному другому читанні законопроекту про житлові комунальні послуги.

Разом з тим порядком денним роботи ВР на сьогодні не передбачено розгляду медичної реформи. Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в інформаційній агенції УНІАН.

Тим часом охорону Верховної Ради посилено додатковими силами Нацгвардії та поліції. До будівлі парламенту стягнули близько 200 правоохоронців. Будівля Ради оточена щільним потрійним кільцем. На місці також знаходяться пожежники та медики. Активістів, які мали з'явитись на 16:00, поки що – кількадесят.  Про це повідомили сьогодні, 5 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:45 24 квітня 2018 р.

У Львові відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум

В облдержадміністрації запевнили: «З 4 до 6 травня у Львівській області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства, який організовує мiнiстерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Українська академія лідерства».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 468

11:15 23 квітня 2018 р.

На Львівщині обрали старосту

22 квітня відбулися перші вибори старости Чорноостівського старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 654

17:24 20 квітня 2018 р.

Міського голову Львова не впустили на зустріч Президента й студентів

За словами речниці міського голови Львова Христини Процак, йому не дозволили пройти до актової зали Національного університету імені Івана Франка на зустріч його студентів із главою держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3132

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу