Ситуація в Донецьку стабілізувалася, – ЗМІ (відео)

21:35 3 березня 2014 р.

  • 0
  • 11544

Самопроголошений «губернатор» Губарєв на сесії обласної ради в Донецьку, 3 лютого 2014 року
Фото: radiosvoboda.org


Відео: novostidonbassatv

У цьому місті як голова обласної ради, так і в облдержадміністрації не визнали в понеділок «владу» самопроголошених «депутатів».

Сьогодні, 3 березня, в Донецьку прихильники самопроголошеного «народного губернатора» Павла Губарєва після сесії обласної ради захопили адміністративну будівлю і проголосили себе «тимчасовим урядом Донбасу». Місцева влада та міліція, щоправда, такий уряд не визнає. Про це повідомляє місцевий кореспондент «Радіо Свобода»

За його словами, Павло Губарєв погрожував депутатам озброєними людьми і вимагав визнати нелегітимність органів державної влади, а законність лише його влади. Про це він заявив з трибуни сесійної зали

Павло Губарєв стверджував також: «Можливо, більшість людей, які тут сидять, підтримують тих людей на вулиці, від імені яких я сьогодні висловлюю їхню думку. Однак, депутати тут досі бояться підтримати народ і народну владу. Ви поки маєте підтримку. Але якщо зараз розвернутись від людей, цю підтримку можна швидко втратити. «Народним губернатором» визнали мене, Павла Губарєва. За мене почали збирати підписи в Донецьку і в усіх інших містах області. І сьогодні зібрано 800 тисяч».

Однак достовірність такої інформації перевірити не вдалося – Губарєв не представив доказів такої кількості підписантів. Щоправда, свій рішучий настрій він довів на ділі – після завершення сесії проросійські активісти захопили будівлю, перекрили виходи для депутатів і розмістились у сесійній залі, назвавши себе «тимчасовим урядом Донбасу».

Губарєв повідомив своїм однодумцям, що міліція стала на їхній бік і голова обласного МВС присягнув на вірність так званій «народній владі». Натомість головний міліціонер області Роман Романов заявив кореспонденту «Радіо Свобода», що ніяких подібних присяг не складав.

 Навпаки – Роман Романов запевнив: «Я заявляю ще раз. Я присягав народу, не Губарєву. Губарєв – це не народ Донбасу. Якщо Губарєв грає якусь свою роль, я його попередив – кровопролиття я не допущу. Насилля в Донецьку я не допущу. Якщо ми разом з народом, значить ми повинні тут… щоб тут був порядок! Я присягав народу, який тут мешкає».

У той же час так звана «народна влада» не знайшла підтримки навіть від працівників адміністрації, на всі події вони реагували спантеличено, адже у законності подібних самопроголошень сумніваються. Кореспонденту «Радіо Свобода» розповіли у прес-службі облдержадміністрації: «Я не розумію, від імені кого вони виступають. Залу вони захопили. І щось там самі голосували. Називають себе «депутатами» – це те, що я чув. Нам вдалося звідти піти. Я не готовий сказати, триває там це все, чи не триває». 

На даний час очільник обласної ради не визнав владу самопроголошених «депутатів», ситуація в будівлі та навколо неї стабілізувалася. У міліції відкрили відповідне провадження щодо хуліганства та захоплення будівель. А донеччани тим часом очікують на новопризначеного голову облдержадміністрації Сергія Таруту та його заяви.

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Донецьку штурмували будівлю олбдержадміністрації, після чого самопроголошений «губернатор Донецької області» кличе до неї російську армію.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

22:54 1 жовтня 2014 р.

Батальйон тероборони Львівщини не ротують через відсутність юрадреси (відео)

«Територіальні батальйон неначе перебувають у «відрядженні» в АТО. Механізму ротації немає. Бійці воюють до перемоги або до скону», – такі думки сьогодні, 1 жовтня,в ефірі громадського мовлення Львівського пре-клубу (Прес-клуб-ГІТ) висловили Оксана Синиця і Марта Бухтяк, дружини бійців батальйону територіальної оборони Львівщини.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 615

21:58 1 жовтня 2014 р.

Невідомий солдат – це вигідно державі, – експерт

«Мати невідомого солдата справді дуже вигідно. Мені не хочеться вірити в те, що питання ідентифікації тих, хто загинув в зоні АТО, гальмують, щоб не робити соціальних виплат сім’ям. Але не здивуюся, якщо це правд», – сказав в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) Владислав Дейнеко, майор запасу, військовий експерт.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

21:29 1 жовтня 2014 р.

Брат дорадника президента Обами є лобістом Росії, – професор США

«Росія має багато лобістів в американських парламенті та уряді. Росія сьогодні має вплив на сенаторів та президента США. Брат дорадника президента Обами є лобістом Росії», – про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) повідомив Олександр Жизневський, професор економіки, менеджменту і маркетингу університету в Меріленді (США) і Українського вільного університету в Мюнхені (ФРН).

Рубрика: Політика

  • 0
  • 423

20:35 1 жовтня 2014 р.

У Львові представили кандидатів від Народного фронту (відео)

Сьогодні, 1 жовтня, у Львівському Прес-клубі відбулося представлення кандидатів Політичної партії «Народний Фронт» у народні депутати в одномандатних мажоритарних округах Львівщини.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 594