Ситуація в Донецьку стабілізувалася, – ЗМІ (відео)

21:35 3 березня 2014 р.

  • 0
  • 11658

Самопроголошений «губернатор» Губарєв на сесії обласної ради в Донецьку, 3 лютого 2014 року
Фото: radiosvoboda.org


Відео: novostidonbassatv

У цьому місті як голова обласної ради, так і в облдержадміністрації не визнали в понеділок «владу» самопроголошених «депутатів».

Сьогодні, 3 березня, в Донецьку прихильники самопроголошеного «народного губернатора» Павла Губарєва після сесії обласної ради захопили адміністративну будівлю і проголосили себе «тимчасовим урядом Донбасу». Місцева влада та міліція, щоправда, такий уряд не визнає. Про це повідомляє місцевий кореспондент «Радіо Свобода»

За його словами, Павло Губарєв погрожував депутатам озброєними людьми і вимагав визнати нелегітимність органів державної влади, а законність лише його влади. Про це він заявив з трибуни сесійної зали

Павло Губарєв стверджував також: «Можливо, більшість людей, які тут сидять, підтримують тих людей на вулиці, від імені яких я сьогодні висловлюю їхню думку. Однак, депутати тут досі бояться підтримати народ і народну владу. Ви поки маєте підтримку. Але якщо зараз розвернутись від людей, цю підтримку можна швидко втратити. «Народним губернатором» визнали мене, Павла Губарєва. За мене почали збирати підписи в Донецьку і в усіх інших містах області. І сьогодні зібрано 800 тисяч».

Однак достовірність такої інформації перевірити не вдалося – Губарєв не представив доказів такої кількості підписантів. Щоправда, свій рішучий настрій він довів на ділі – після завершення сесії проросійські активісти захопили будівлю, перекрили виходи для депутатів і розмістились у сесійній залі, назвавши себе «тимчасовим урядом Донбасу».

Губарєв повідомив своїм однодумцям, що міліція стала на їхній бік і голова обласного МВС присягнув на вірність так званій «народній владі». Натомість головний міліціонер області Роман Романов заявив кореспонденту «Радіо Свобода», що ніяких подібних присяг не складав.

 Навпаки – Роман Романов запевнив: «Я заявляю ще раз. Я присягав народу, не Губарєву. Губарєв – це не народ Донбасу. Якщо Губарєв грає якусь свою роль, я його попередив – кровопролиття я не допущу. Насилля в Донецьку я не допущу. Якщо ми разом з народом, значить ми повинні тут… щоб тут був порядок! Я присягав народу, який тут мешкає».

У той же час так звана «народна влада» не знайшла підтримки навіть від працівників адміністрації, на всі події вони реагували спантеличено, адже у законності подібних самопроголошень сумніваються. Кореспонденту «Радіо Свобода» розповіли у прес-службі облдержадміністрації: «Я не розумію, від імені кого вони виступають. Залу вони захопили. І щось там самі голосували. Називають себе «депутатами» – це те, що я чув. Нам вдалося звідти піти. Я не готовий сказати, триває там це все, чи не триває». 

На даний час очільник обласної ради не визнав владу самопроголошених «депутатів», ситуація в будівлі та навколо неї стабілізувалася. У міліції відкрили відповідне провадження щодо хуліганства та захоплення будівель. А донеччани тим часом очікують на новопризначеного голову облдержадміністрації Сергія Таруту та його заяви.

Як повідомляв «Щоденний Львів», у Донецьку штурмували будівлю олбдержадміністрації, після чого самопроголошений «губернатор Донецької області» кличе до неї російську армію.

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

20:46 28 листопада 2014 р.

Російські окупанти Луганська вирушили з нього штурмувати Маріуполь, – ЗМІ

Як повідомило в п'ятницю інтернет-виданню «Іnformator.lg.ua» джерело серед бойовиків, російські війська відійшли з околиць Луганська і рухаються на південь у напрямку Маріуполя.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 579

19:00 28 листопада 2014 р.

Російський депутат заявив, що Кремль «офіційно бреше про відсутність російських військ в Україні»

Депутат Псковських обласних зборів депутатів Лев Шлосберг стверджував у п'ятницю, що кількість загиблих на Донбасі одних лише його земляків-десантників «обчислюється в тризначних числах».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 528

18:45 28 листопада 2014 р.

Сьогодні рашисти 32 рази спробували атакувати позиції українських військ на Донбасі (відео)

У прес-центрі АТО повідомили в п'ятницю: «Усі атаки були відбиті. Ворог з поля бою втік. Наші воїни готові до активної протидії ворожим намірам. Настрій воїнів бойовий».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 240

17:45 28 листопада 2014 р.

29 листопада у Львові – Канадсько-українська конференція «Модель для України 2014»

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, завтра в «Трапезній» УКУ обговорять майбутнє серед цивілізованих та нецивілізованих суспільств.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 252

Останні новини

Журналісти провідали на Луганщині підрозділи львівських 80-ї й 24-ї бригад (відео)

Російські окупанти Луганська вирушили з нього штурмувати Маріуполь, – ЗМІ

У шести школах Львова плетуть військовим маскувальні сітки, ще три чекають на матеріал (відео)

Львівські «Карпати» покарали за безпрецедентну кількість піротехнічних засобів їх уболівальників (відео)

Батьки і родичі зниклих десантників зі Львова вимагали від Президента втрутитися в розслідування їх справи (відео)

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ