Регламент Львівської облради хочуть перекроїти під її голову, – депутати

17:32 9 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 1041


Відео: Львівський прес-клуб

Норма, яка забороняє виносити на розгляд сесії проект рішення, що не був підтриманий профільною депутатською комісією, це – спроба забрати в депутатів право приймати рішення, які не подобаються керівництву обласної ради.

Про це сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Хто стане власником замків Львівщини і для чого голові обласної ради потрібен оновлений регламент?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявила  голова фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інна Свистун.

Як приклад, вона наводить випадок, який стався минулого тижня під час засідання комісії з питань комунального майна та приватизації Львівської обласної ради.

- Була пропозиція від одного з депутатів розглянути на сесії питання про реалізацію надходжень від майна. Разом з тим пропонували розглянути низку правок і від депутатів нашої фракції. І голова депутатської комісії якось відволікся, і всі одноголосно підтримали. Не буду повторювати нецензурну лексику голови депутатської комісії, коли він зрозумів, що відбулося. Після того, питання тричі ставилося на голосування і не набрало потрібної кількості голосів. І таке питання за нового регламенту не має шансів потрапити на розгляд сесії облради, - розповідає вона.

Заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима нагадав, що взимку Львівська обласна рада прийняла регламент, який влаштовував всіх. Проте зараз нове керівництво облради має намір його змінити.

Так, за його словами, голова облради хоче мати одноособове право вирішувати певні процедурні питання. Зараз за процедурні питання мусить проголосувати третина депутатів. Також є пропозиції віддати право створювати робочі групи голові облради. Усі ці пропозиції до змін фракція «Самопомочі» пропонує відхилити.

- Зокрема, позбавляється право меншості висловлювати пропозиції щодо процедурних питань. Також намагаються надати право голові облради створювати робочі групи, в тому числі й з депутатського складу, що є порушенням Закону про місцеве самоврядування, де є чітко визначені повноваження голови облради, - перелічує депутат облради те, що, на його думку, порушує закони.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Головний медик України спростувала чутки про її відставку

Львівські рятувальники отримали тренувальний комплекс

Безвіз між Україною та ОАЕ набуде чинності 31 грудня

Гірники на Львівщині отримають ще одну партію саморятівників, – ЛОДА

Львівська ОДА оприлюднила перелік місць реалізації ялинок

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-24-2017. Генеральне річне прибирання

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу