Президент України ініціюв надзвичайне засідання з приводу заяв поляків

17:00 8 листопада 2017 р.

  • 0
  • 723


Фото: nbuviap.gov.ua

Прес-секретар Глави держави Святослав Цеголко запевнив у середу, 8 листопада: «Резонансні заяви з боку представників офіційної польської влади на адресу України та її керівництва, які лунають останнім часом, викликають серйозне занепокоєння та не можуть залишатися без належного реагування».

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також повідомив: «Задля зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Республікою Польща та щоб уникнути подальшу ескалацію напруги, усвідомлюючи необхідність вирішення будь-яких проблемних питань у двосторонніх відносинах виключно у цивілізований європейський спосіб, Президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Польщі».

Святослав Цеголко також нагадав: «Як учора наголосило Міністерство закордонних справ України, «в проєвропейській політиці української влади немає політиків, які мали б антипольські настрої. Україна – це стратегічний партнер Польщі». Консультаційний Комітет є дорадчим органом, що покликаний сприяти реалізації домовленостей між Главами обох держав, спрямованих на поглиблення дружніх стосунків між Україною і Республікою Польща, який очолюють зовнішньополітичні радники Президентів».

Як інформував «Щоденний Львів», Вітольд Ващиковський запитав у директор музею «Тюрми на Лонцького» у Львові, чи Західна Україна була окупована у 1918 році, а після ствердної відповіді різко розвернувся, натомість віце-консул сусідньої держави у Луцьку Марек Запур заявив: «Львів – то є польське місто».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 23 січня 2018 р.

Як інформаційна політика впливає на нацбезпеку держави (відеотрансляція)

Сьогодні, 23 січня, об 11.00 у Львівському прес-клубі розпочнеться відеопрес-конференція на тему «Стан інформаційної політики як складової національної безпеки України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 225