Порошенко запропонував країнам ЄС взяти шефство над містами Донбасу

20:40 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 477

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі.

Голова держави подякував Президенту ПА ОБСЄ за підтримку асамблеєю України у боротьбі з російською агресією шляхом ухвалення важливих резолюцій. 

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та необхідні першочергові кроки з метою досягнення прогресу у мирному врегулюванні, зокрема ініціативу з розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі. Наголошено на необхідності продовження санкцій проти РФ до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Порошенко закликав ПА ОБСЄ продовжувати зусилля задля звільнення з російських тюрем українських політв’язнів, а також українських заручників.

Були обговорені шляхи допомоги внутрішньо переміщеним особам та відродження українського Донбасу. У цьому зв’язку Петро Порошенко запропонував ініціативу, щоб кожна країна ЄС підготувала цільову програму шефства над окремими містами українського Донбасу, сприяючи їхньому відродженню та відновленню інфраструктури.

Окремо наголошено на важливій ролі ПА ОБСЄ у контексті вшанування 85-х роковин Голодомору, зокрема визнання національними парламентами Голодомору геноцидом українського народу.

Георгій Церетелі поділився враженнями від відвідання Донбасу та подякував українській делегації у ПА ОБСЄ.

Про  це повідомило офіційне інтернет-представництво Президента України. 

Нагадаємо, що представник Грузії Георгій Церетелі очолюватиме Парламентську Асамблею до липня 2018 року. Влітку асамблея обере нового президента на щорічних зборах у Берліні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:52 21 травня 2018 р.

У Ґданську головний костел Старого міста передали УГКЦ

У 1997 році римо-католицька архидієцезія Ґданська передала греко-католикам собор Св. Варфоломія та опіки найсвятішої Богородиці. Сьогодні – це духовний, культурний, допомоговий осередок українців у Поморському воєводстві.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 384