Напдеп ночуватиме під стінами АП через львівське сміття

14:00 19 червня 2017 р.

  • 0
  • 546


Фото: pravda.com.ua

Лідер парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що він голодуватиме під стінами Адміністрації Президента й ночуватиме там у ніч на 20 червня попри те що Петро Порошенко відбув до США.

Напдеп назвав причиною свого голодування «спротив команди президента Петра Порошенка керівнику Львова Андрію Садовому у вирішенні проблеми зі сміттям».   На думку Березюка, влада має «перестати знущатися над людьми».

Лідер парламентської фракції «Самопоміч» заявив також: «Президентська адміністрація це почала, вона має це закінчити. Тому що Прем’єр-міністр виглядає залежним».

Олег Березюк стверджував також: «Цей план лежить (у влади. – «УП») рік. Просто брехлива позиція, нечесна конкуренція, використання деспотичних інструментів проти людей у політичній боротьбі привела до такої катастрофи. Щоб вона не стала ще більшою, я тут…».

Напдеп також запевнив: «Я тут буду ночувати. Я буду тільки вживати воду – а далі все залежить від президента і прем’єр-міністра. Якщо вони є посадові особи держави, де людина і її здоров'я мають цінність, то все буде добре. Якщо ми в деспотичній державі, то тоді не треба брехати про європейські цінності, можливості і шлях», – сказав депутат.

За словами Березюка, звернення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Садового на засіданні уряду було на 99% брехнею. Напдеп також вважаєж, що публічне прохання Гройсмана до мерів допомогти Садовому, якщо той попросить прийняти сміття свого міста, – це «цинічне хамство».

Олег Березюк також вважає: «Єдиний великий полігон на Львівщині, який обслуговував як місто Львів, так і чотири райони, був закритий згідно з поданням прокуратури і рішенням суду. Держава, забравши полігон, має надати альтернативні полігони – а не спонукати і просити  Рішенням комісії з надзвичайних ситуацій чи РНБО».

Напдеп також заявив: «Знаєте, Львів рік виживає тільки тому що мера Львова поважають інші мери і беруть сміття. Але коли влада – за допомогою правоохоронних органів, які скоро треба називати НКВС – це дізнається, ці мери отримують погрози. Кажуть: «Хочеш, щоб тобі таке  було – приймай далі, не хочеш – знайди можливість не приймати. Одна рука дає, інша забирає».

На думку Березюка, держава має визначити місця для полігонів – наприклад, рішенням Ради національної безпеки й оборони. Він також вважає: «Їх треба 20, 30, 40 – для того, щоб раз на тиждень чи раз на день, залежно від кількості сміття. І це треба підписати на 3-5 років, бо питання не вирішиться швидко».

Напдеп  такожнаголосив, що навіть будівництво заводу за кошти міста чи інвесторів – це процес на 80% залежний від дозвільних процедур держави. Березюк додав: «Львів ще до пожежі мав домовленості з Європейським інвестиційним банком. Ці пропозиції ще до сьогодні лежать не вирішені».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

18:00 23 червня 2017 р.

П’ять фракцій Львівської міськради підтримали пропозицю голови ЛОДА

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський опублікував заяву фракцій ВО «Свобода», «Народний контроль» «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція», «Українська Галицька Партія» й «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у ЛМР.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 243

12:30 22 червня 2017 р.

Голова Львівської ОДА просить делегувати їй функції з управління ТПВ у Львові

Олег Синютка пояснив: «Делегування повноважень обласній адміністрації забезпечить вивезення твердих побутових відходів зі Львова і унеможливить будь-яку небезпеку для мешканців міста».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

Останні новини

Синоптики попередили львів’ян про грозу й пориви вітру в суботу

Іноземець заволодів у Львові автомобілем свого земляка

Крадій дроту зупинив на Львівщині швидкісний потяг

У Львові стартував «Alfa Jazz Fest»

Голова Львівської ОДА пояснив згоду Андрія Садового

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кооперація ЗМІ у Тернополі

Рубрика: Політика

Ювілейний фестиваль "Молода Галичина"-2017

Рубрика: Культура

Небанківські фінансові установи України очима споживача

Рубрика: Економіка

Сміттєва війна у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

«Міс Львів-2017»: учасниці і організатори

Рубрика: Культура

Всі відео розділу