Львівська облрада підтримала звернення щодо томосу

17:15 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 537


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати облради ухвалили у вівторок, 15 травня, під час сесійного засідання заяву стосовно підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання томосу про визнання православної церкви в Україні автокефальною.

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, в прес-службі Львівської облради, де також опублікували тексті звернення. Зокрема, у ньому мовиться: «Львівська обласна рада заявляє про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної Церкви в Україні Автокефальною. Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про визнання автокефалії Православної Церкви в України буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:52 21 травня 2018 р.

У Ґданську головний костел Старого міста передали УГКЦ

У 1997 році римо-католицька архидієцезія Ґданська передала греко-католикам собор Св. Варфоломія та опіки найсвятішої Богородиці. Сьогодні – це духовний, культурний, допомоговий осередок українців у Поморському воєводстві.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 378