Інтерпол не розшукує нардепа зі Львівщини, – МВС

21:18 11 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 819


Фото: online.ua

Арсен Аваков спростував заяву Слідчого комітету РФ.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив сьогодні, 11 жовтня, що МВС звернулося до Інтерполу з приводу заяви Слідчого комітету РФ про оголошення в міжнародний розшук народного депутата України Володимира Парасюка та ще трьох громадян України, й отримав відповідь, що це не відповідає дійсності. Віждтак Арсен Аваков запевнив: «Офіційно наголошую, що згідно з обліками Інтерполу станом на 11 жовтня 2017 року Парасюк та інші громадяни України, які фігурують в публікаціях російських ЗМІ, у міжнародному розшуку не перебувають. Інтерпол, відповідно до статуту, не розглядає справи військового, релігійного, політичного та расового характеру.У зв’язку з черговою провокацією Росії МВС України надіслало звернення до Генерального секретаря Інтерполу, в якому ми наголошуємо на неприпустимості використання російською стороною механізмів МОКП – Інтерпол для політичного переслідування громадян України».

Про це повідомили сьогодні, 11 жовтня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Як інформував «ЩЛ», у Слідчому комітеті РФ заявили, що народного депутата України Володимира Парасюка заочно взято під варту та оголошено в міжнародний розшук. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:22 20 лютого 2018 р.

Розбудова КПП на кордоні Україна-ЄС провалилася

Проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Проект був спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 981