Голова Львівської ОДА вручив 12 відзнак Президента України

16:30 28 грудня 2017 р.

  • 0
  • 1212


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 28 грудня, під час засідання колегії Львівської облдержадміністрації були нагороджені державними нагородами й почесні званнями дванадцять жителів Львівської області.

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородили орденом «За заслуги» III ступеня директора державного науково-дослідного контрольного інституту ветпрепаратів та кормових добавок Ігоря Коцюмбаса. Окрім того, присвоїли почесне звання «Заслужений вчитель України» – Оксані Вовчко, «Заслужений діяч мистецтв України» – Роману Климовському та Богдану Стефурі, «Заслужений діяч науки і техніки України» – Миколі Зимомрі та Петру Куцику, «Заслужений працівник освіти України» – Василю Лопушанському, «Заслужений лікар України» – Івану Николишину, «Заслужений працівник сільського господарства України» – Михайлу Брошку та Богдану Деньковичу, «Заслужений художник України» – Ярині Юрик, «Заслужений артист України» – Юрію Трицецькому».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:10 19 січня 2018 р.

У Львові вшанували загиблих у Москві

У п’ятницю, 19 січня, під стінами російського консульства у Львові відбулася акція вшанування пам’яті російського правозахисника Станіслава Маркелова й журналістки з Криму Анастасії Бабурової, які загинули від кулі професійного убивці у Москві.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2349

16:28 19 січня 2018 р.

Директори департаментів Львівської ОДА публічно звітуватимуть про виконану роботу

В облдержадміністрації запевнили: «З 23 січня директори департаментів Львівської обласної державної адміністрації звітуватимуть про результати роботи у 2017 році та завдання на 2018 рік».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 573

18:29 18 січня 2018 р.

536 загиблих бійців змогли ідентифікувати завдяки ДНК

Робота з ідентифікації загиблих і зниклих безвісти в зоні АТО триває. На кінець грудня 2017 року в єдиній базі даних ДНК, яка була створена за ініціативи народного депутата Ольги Богомолець, було внесено 866 ДНК-профілів із 2117 фрагментів тіл, доставлених пошуковими експедиціями зі зони бойових дій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 417