ГО атовців, яким голова ЛОДА подарував 15-20 га лісу у Львові, підтримали Порошенка

12:43 13 вересня 2017 р.

  • 0
  • 4047

Учора кілька громадських організацій, які позиціонують себе як захисники інтересів атовців, поширили в інформаційному просторі заяву на підтримку дій влади на пункті перепуску Шегині 10 вересня.

Зокрема, у своїй заяві вони написали: «Немає жодного виправдання особам, які прорвали Держаний кордон України, тому ми вимагаємо покарати всіх, без вийнятку, осіб, які завдали непоправної шкоди іміджу нашої держав».

Заява викликала обурення у соціальних мережах. Тому що кілька ГО у заголовку своєї заяви «розписалися» за громадськість Львівщини - «Заява громадських організацій Львівщини».

Подаємо лише частину коментарів з соціальної мережі Facebook 

Светлана Яценко "аВганська сотня"- це круто)))
Добре, що є перелік "карманних" ГО. Їх імідж тепер відомий. )

Іван Кривий Це ті, кого влада прикормила землею на виїзді зі Львова на Брюховичі

Александр Серговский Нагадало листи радянських громадян та працівників підприємств з підтримкою дій радянської влади, та осудом імперіалістів та їх посіпак... Але, нажаль, зовсім не смішно.
Александр Серговский Мені завжди було цікаво. Хто їх за язика тягне? Чи це зверху надходить вказівка, прийняти участь у "всенародном осуждении"? Ну промовчи. Ні, обов'язково потрібно всунути свій п'ятак, щоб помітили, та оцінили на самомо верху. "Совок" не помер, він на час сховався, і з такими ГОшками в будь який момент може знов почати крокувати країною, навіть вже крокує. Сумно...
Светлана Яценко А ось, що розумні люди кажуть, а не якісь ге-О:
Відомий державний діяч і соратник Вацлава Гавела, Карл Шварценберг та члени парламенту Чехіі Христина Зеленкова та Марек Женішек звернулися з відкритим листом до Порошенко: "Ми висловлюємо наше співчуття у зв’язку з тим, що Україна, яку ми спільно захищаємо у боротьбі за незалежність, демократію і правову державу, здійснює серйозні неправомірні дії по відношенню до свого власного громадянина. Карл Більдт , колишній премєр-міністр Швеції: «Позбавлення політичних супротивників громадянства – це проти всіх принципів!"
Nazar Dorosh 1 це об'єкт який є під охороною і він стає замінованим коли його мусить перетнути іменно Саакашвілі.вони просто перекривають кордон тому що їм так захотілось.і не розказуйте що поступила скарга .(а те що люди мали плани якійсь поїздки так пофіг раби є ...
Volodymyr Sill Вам краще мовчати. Сором і ганьба президенту Рошена і, за сумісництвом , України. Жадібність , цинічність перемагають у ньому все.

Нагадамо, що голова ЛОДА Олег Синютка своїми чотирма розпорядженнями надав під вирубування 15-20 га (чекаємо на уточнення від голови ЛОДА щодо площі) лісу на виїзді зі Львова для дач учасників АТО (працівників поліції, прокуратури, СБУ тощо).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:22 20 лютого 2018 р.

Розбудова КПП на кордоні Україна-ЄС провалилася

Проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Проект був спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 786

13:32 19 лютого 2018 р.

У президентському кріслі ліпший «дідько лисий», ніж стара скомпрометована еліта, – політолог

На наступних виборах Президента України у 2019 році потрібно вибрати нового політичного лідера, а не того, хто роками належить до так званої еліти. До такого кроку закликала сьогодні виборців політолог Антоніна Колодій, професор, доктор філософських наук, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори Президента-2019» у Львівському прес-клубі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2469

Останні новини

Завод з перероблення меду на Львівщині працюватиме на експорт

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Сміттєпереробний комплекс на Пластовій

Рубрика: Економіка

Маніпуляції перед виборами Президента

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу