Дискусія про новий статут Львова пройде 3 жовтня

11:30 3 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 786

Конференц-зал Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а)
Фото: city-adm.lviv.ua

Про новий статут Львова дискутуватимуть у конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а).

У вівторок, 3 жовтня, о 17.30 у конференц-залі Центру Митрополита Андрея Шептицького на вулиці Козельницькій (№2а) розпочнеться дискусія «Новий статут Львова: шанси та виклики для громади». Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Вхід – вільний за умови попередньої реєстрації. Учасники – начальник управління «Секретаріат Ради» Юрій Лукашевський, голова комісії з питань законності Львівської міської ради Юлія Гвоздович, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Бориславська, експерт Громадянської мережі «ОПОРА» Олександр Неберикут, керуючий партнер ЮФ «Дексіс Партнерс» Іван Городиський».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 22 березня 2018 р.

У Львові стартував Форум місцевого самоврядування

22 березня у Львові розпочався Форум місцевого самоврядування, де близько 250 учасників впродовж двох днів активно дискутуватимуть та вирішуватимуть питання у сфері місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 837

09:45 22 березня 2018 р.

У ЛМР досягли компромісу щодо прапора УПА

Депутатам Львівської міськради запропонують затвердити на сесії дев’ять пам’ятних дат в історії національно-визвольної боротьби українського народу, в які на флагштоках біля міської ради та біля районних адміністрацій міста поряд із національним прапором буде вивішуватись червоно-чорний.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 438

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Вождь апачів Віннету у Львові

Рубрика: Культура

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу