Активісти пікетували генконсульство Польщі у Львові

18:00 5 лютого 2018 р.

  • 0
  • 864


Фото: varta.com.ua

У Києві, Львові, Луцьку, Одесі й Харкові протестували проти ухвалення польськими Сеймом і Сенатом змін до закону про Інститут національної пам'яті.

На сторінці Національний Корпус Київ» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили в понеділок, 5 лютого? «Сьогодні активісти «Національного Корпусу», «Свободи» та «Правого Сектору» пікетували Посольство та консульство Республіки Польщі в Україні на знак протесту проти ухвалення польськими Сеймом і Сенатом змін до закону про Інститут національної пам'яті Польщі, що принижують українську національну гідність і передбачають кримінальне переслідування за «бандерівську ідеологію». Націоналісти вимагатимуть недопущення надання чинності антиукраїнським змінам до законодавства Польщі. Акції відбулись одночасно у Києві, Одесі, Львові, Луцьку, Харкові. Ми виступаємо проти розпалення міжнаціональної ворожнечі!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:45 24 квітня 2018 р.

У Львові відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум

В облдержадміністрації запевнили: «З 4 до 6 травня у Львівській області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства, який організовує мiнiстерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Українська академія лідерства».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 387

11:15 23 квітня 2018 р.

На Львівщині обрали старосту

22 квітня відбулися перші вибори старости Чорноостівського старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 651

17:24 20 квітня 2018 р.

Міського голову Львова не впустили на зустріч Президента й студентів

За словами речниці міського голови Львова Христини Процак, йому не дозволили пройти до актової зали Національного університету імені Івана Франка на зустріч його студентів із главою держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3123