Учасники АТО проводять у школах Львівщини патріотичні уроки

14:30 4 січня 2018 р.

  • 0
  • 825


Фото: loda.gov.ua

17 навчальним закладам освіти на Львівщині присвоїли імена загиблих Героїв АТО.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 4 січня: «Учасники АТО проводять у школах області для учнів патріотичні заходи. Це розповіді про бойові дії на сході України, виховні години на патріотичну тематику, презентації фільмів тощо. Зокрема, під час урочистих свят учасники антитерористичної операції виступають з привітальним словом у закладах освіти області. У своїх виступах вони наголошують учням про важливість збереження територіальної цілісності України, виховують патріотичний дух у дітей та молоді».

«З метою вшанування героїв УПА та героїв АТО у Львівському обласному Будинку учителя організували освітянські діалоги на тему «Постаті героїв УПА в контексті АТО». Львівський обласний учнівський парламент підготував відеоролик про історію українського війська та презентував його українським воїнам у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, а також школярі вручили книги, які зібрали лідери учнівського самоврядування», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Станом на 1 грудня 2017 року, на 139 закладах освіти встановили меморіальні дошки з інформацією про загиблих учасників АТО. 17 закладам освіти присвоїли імена загиблих Героїв АТО», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:43 19 березня 2018 р.

На Львівщині зникають позашкільні заклади, – депутат

Процес об’єднання трьох обласних закладів позашкільної освіти – Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій та туризму учнівської молоді, Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді – призупинено.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 624

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Що ліпше - ПП чи ТОВ?

Рубрика: Економіка

Як медіа розпізнати фейкову соціологію у виборчий період

Рубрика: Політика

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу