У Львові відкрили навчально-виробниче підприємство

09:40 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 750


Фото: oblrada.lviv.ua

Львівський геріатричний пансіонат буде отримувати макаронні вироби безплатно.

У понеділок, 7 травня, при Львівському обласному добровільному товаристві захисту неповносправних дітей, молоді та осіб з інвалідністю дитинства «Довіра» відкрили навчально-виробниче підприємство для молоді з особливими потребами, яке виготовлятиме макаронні вироби. Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради.

У церемонії відкриття навчально-виробничого підприємства для молоді з особливими потребами взяли участь голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський і меценати зі Сполучених Штатів Америки. До слова, обладнання з виробництва макаронних виробів придбано меценатами із США, батьки та благодійники ж оплатили вартість продуктів для виробництва.

Голова правління ГО «Довіра» Любов Солтис запевнила: «У майбутньому виготовлені макаронні вироби планується безкоштовно передавати в комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський геріатричний пансіонат».

А Петро Жукровський наголосив: «Створення неприбуткового підприємства для неповносправної молоді допоможе їм інтегруватися в суспільство і бути задіяними до суспільно-корисної праці».

«Львівське обласне добровільне товариство захисту неповносправних дітей, молоді та осіб з інвалідністю дитинства «Довіра» створене у 1999 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами (синдром Дауна та аутизм)», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 21 травня 2018 р.

«Інноваційна весна» триватиме у Львові два дні

У міськраді запевнили: ««Інноваційна весна» відбувається у Львові вже кілька років поспіль, але цьогоріч вона буде масштабнішою, аніж раніше».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 132

12:00 18 травня 2018 р.

Львів буде «Містом професій» 9 червня

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, реалізацію національного соціального проекту «Місто професій», яке мало відбутися 19 травня в парку імені Івана Франка у Львові, перенесли на 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 477

14:48 17 травня 2018 р.

Депутати Львівської міськради об’єднали дві школи

На сесії ЛМР ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №19 у Шевченківському районі Львова її приєднанням до середньої загальноосвітньої школи №55 на вулиці Бандери, 91.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537