У Львові відбудеться форум «Інноваційна весна»

17:20 10 травня 2018 р.

  • 0
  • 756


Фото: city-adm.lviv.ua

25-26 травня на території «Tech StartUp School» на вулиці Колесси пройде форум «Інноваційна весна 2018», який об’єднає науковців та юних винахідників і відкриє світ науки та новаторства для кожного відвідувача без вікових обмежень.

Про це повідомили сьогодні, 10 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Організатори «Інноваційної весни» передбачили цікаву та насичену програму впродовж двох днів форуму.  Приверне увагу відвідувачів науково-технологічна виставка, де будуть представлені цікаві винаходи та інноваційні розробки».

«Школярі зможуть ознайомитись із інноваційними виробами, 3D-принтером, взяти участь у дослідах, майстер-класах з роботехніки, ракетомоделювання та інших. У програмі форуму передбачений pitching startup-ів, де креативні винахідники матимуть можливість презентувати свої розробки та проекти потенційним спонсорам та отримати відгуки. Стартапи стосуватимуться тематик «Мейкерство», «Екотехнологія» та «Мода і дизайн», – поінформували також у міськраді.

«Родзинкою «Інноваційної весни 2018» стане «Novatalking», в рамках якого досвідчені та успішні, а також юні винахідники розповідатимуть про свої ідеї, проекти та надихатимуть слухачів. Серед досвідчених своїми секретами успіху ділитимуться заступник міського голови Дніпровської міської ради Яніка Мерил, власник мережі ресторанів «Рестарон» Вардкес Арзуманян, виконавчий директор та співзасновник «La Metric» Назар Білоус, керівник проекту мобільних розвивальних ігор для дітей «NravoKids» Наталія Табачин,  співзасновник дизайн-бюро «Хочу раю» Віталій Кирилів та інші», – розповіли також у міськраді.

«Зовсім юні Софія Петришин, Дмитро Лопушанський, Ірина Ховряк, Анастасія Венчковська та Соломія Леньо також надихатимуть школярів і студентів Окрім цього передбачені цікаві та корисні майстер-класи не тільки для дітей шкільного віку, а й дорослих, зокрема для вчителів з інформатики, на якому викладач «MinecraftEdu» у «MakerSpaceLviv» Анна Величко поділиться досвідом використання гри «M: EE (Minecraft: EducationEdition)» у школах різних країн світу. Покаже майстер-клас Андрій Табачин та розповість про те, як робототехніка, інтерактивні панелі та персональні планшети змінюють освіту вже сьогодні.», – поінформували також у міськраді.

Організатори «Інноваційної весни 2018» запевнили: «Ми відкриваємо лише частину того, що відбуватиметься протягом двох днів Інноваційної весни. Нам є ще багато що показати і розказати нашим відвідувачам».

«Крім насиченої програми, на території «Tech StartUp School» діятимуть дитяча та фуд-зона. Усю детальну інформацію та програму «Інноваційної весни 2018» можете знайти на її сторінці в інтернет-мережі «Facebook», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 21 травня 2018 р.

«Інноваційна весна» триватиме у Львові два дні

У міськраді запевнили: ««Інноваційна весна» відбувається у Львові вже кілька років поспіль, але цьогоріч вона буде масштабнішою, аніж раніше».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 99

12:00 18 травня 2018 р.

Львів буде «Містом професій» 9 червня

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, реалізацію національного соціального проекту «Місто професій», яке мало відбутися 19 травня в парку імені Івана Франка у Львові, перенесли на 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 477

14:48 17 травня 2018 р.

Депутати Львівської міськради об’єднали дві школи

На сесії ЛМР ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №19 у Шевченківському районі Львова її приєднанням до середньої загальноосвітньої школи №55 на вулиці Бандери, 91.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537