У бібліотеках Львова буде єдиний читацький квиток

13:15 7 червня 2018 р.

  • 0
  • 546


Фото: Zaxid.net

На сесії Львівської міської ради затвердили Програму реалізації проекту «Електронна бібліотека» на 2018−2020 роки».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда розповіла: «У 2015 році Львів здобув титул «Місто літератури» у мережі творчих міст ЮНЕСКО, у зв’язку з чим у Львові почалась активна модернізація бібліотек та популяризація читання серед дітей та дорослих. Відтак, з метою створення єдиної електронної системи та єдиного читацького квитка для всіх бібліотек Львова, пропонуємо для розгляду Львівською міською радою проект ухвали «Про затвердження Програми реалізації проекту «Електронна бібліотека».

Наталія Бунда також запевнила: «Створення єдиної електронної системи та єдиного читацького квитка для всіх бібліотек Львова стане вагомим внеском у розвиток сучасної бібліотечної системи, забезпечення комфортних умов для функціонування бібліотек в усіх районах Львова та прилеглих територіях, а також для забезпечення культурних потреб мешканців».

Директор департаменту розвитку ЛМР також зазначила: «Програма є довготривалим спільним проектом Львівської міської ради, міських бібліотек, Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету та інших університетських бібліотек, а також громадського сектору, які мають на меті створення єдиного електронного сервісу та читацького квитка у Львові, що може стати платформою для розвитку всеукраїнської електронної бібліотечної системи».

Наталія Бунда доповнила: «Програма звернена на об’єднання усіх публічних бібліотек Львова єдиним електронним каталогом, системою електронного документообігу та єдиним читацьким квитком. Цифровий розвиток бібліотек є запорукою популяризації читання та утворення екосистеми користувачів розумних сервісів. Цілями програми є промоція та комп’ютеризація бібліотек, спрощення адміністративних процесів у бібліотеках, надання більшої кількості послуг читачам, а також навчання і підвищення кваліфікації бібліотекарів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 20 червня 2018 р.

Львівська школа №63 отримає новий спортмайданчик

У міськраді запевнили: «Уже з нового навчального року,учні школи №63 на вулиці Личаківській, 177 отримають новий спортивний майданчик з гумовим покриттям, тренажерами та лавками. Об’єкт вже готовий на 80%».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 573

14:10 20 червня 2018 р.

Львівська облрада не підтримала ідею викладати християнську етику в усіх школах

Львівській обласній раді не вистачило голосів для ухвалення звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмету «Християнська етика» як обов’язкового предмету в навчальних закладах.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 525

Останні новини

Грабіжники в масках вдерлися в квартиру львів’янки

У прикордонних чергах на Львівщині – 522 автомобілі

Депутати ЛМР не подолали вето міського голови Львова щодо Цитаделі

Тренери ФК «Львів» переглянули в спарингу вісьмох потенційних новачків

На Львівщині розпочався «Форум місцевого розвитку»

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу