Приватні львівські школи й дитсадки отримають фінансову підтримку міськради

14:15 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 336


Фото: city-adm.lviv.ua

На пленарному засіданні ЛМР затвердили «Програму надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам Львова приватної форми власності на 2018 рік».

Про це повідомили сьогодні, 17 травня, в прес-службі Львівської міськради. В її управлінні освіти зазначили з цього приводу: « Прийняття рішення щодо здобуття освіти у навчальних закладах приватної форми власності призводить до втрати права дитини на безкоштовне забезпечення підручниками, безоплатне харчування та безкоштовне надання документів про освіту, оскільки держава жодним чином не фінансує ці навчальні заклади. Враховуючи відсутність законодавчих ініціатив, які б були покликані знівелювати прогалини в законодавстві та зрівняти права дітей, які навчаються в державних та приватних навчальних закладах, Львівська міська рада у 2018 році виступає з ініціативою фінансової підтримки приватних навчальних закладів».

«Програма фінансової підтримки дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Львова приватної форми власності на 2018 рік передбачає розмір фінансової підтримки, який визначається в залежності від обсягу видатків спрямованих на забезпечення виконання базового навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів та базового компонента дошкільної освіти, що розраховується відповідно до сумарної кількості навчальних годин інваріантної і варіативної складових, що фінансуються з бюджету відповідно до типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою; кількості навчальних годин педагогічного навантаження на тиждень вчителя (вихователя) на повну ставку; кількості учнів (вихованців), які згідно статистичних даних навчаються у навчальному закладі приватної форми власності Львова; нормативів наповнюваності класів (груп) навчальних закладів», – поінформували також в управлінні освіти ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 18 травня 2018 р.

Львів буде «Містом професій» 9 червня

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, реалізацію національного соціального проекту «Місто професій», яке мало відбутися 19 травня в парку імені Івана Франка у Львові, перенесли на 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

14:48 17 травня 2018 р.

Депутати Львівської міськради об’єднали дві школи

На сесії ЛМР ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №19 у Шевченківському районі Львова її приєднанням до середньої загальноосвітньої школи №55 на вулиці Бандери, 91.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 510

13:15 17 травня 2018 р.

На Львівщині розпочався польовий вишкіл курсантів

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ розпочався польовий вишкіл курсантів Військового коледжу сержантського складу.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 489