Першокурсники львівської військової академії проходять первинну підготовку на полігоні

12:45 10 серпня 2017 р.

  • 0
  • 657


Фото: asv.gov.ua

Курсанти-першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові 26 серпня.

У львівській військовій академії повідомили сьогодні, 10 серпня: «На полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки триває первинна військово-професійна підготовка першокурсників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Теоретичні заняття та практичну підготовку упродовж трьох тижнів проходять хлопці та дівчата, які вступили в Національну академії після закінчення шкіл та ліцеїв».

«Щодня на різних навчальних ділянках полігону першокурсники отримають знання та навички з тактики, зв’язку, інженерної, вогневої, національно-патріотичної підготовки та інших дисциплін, при цьому у навчанні враховується практичний досвід, здобутий українським військом у зоні АТО, а заняття проводять офіцери та інструктори, які брали участь у бойових діях на сході України. Особливо запам’ятовується першокурсникам проходження смуги психологічної підготовки, де їм доводиться діяти у складних умовах, витримувати важкі фізичні навантаження та підтримувати один одного у подоланні перешкод», – поінформували також у військовій академії.

Начальниктабірного збору, полковник Артур Луньков, зазначив: «Із першого дня перебування на полігоні мені приємно спостерігати, що у цьому році курсанти, як ніколи, загартовані. Я радий за нашу молодь, яка через пару років буде нас змінювати, вони з великим ентузіазмом засвоюють предмети навчання та швидко удосконалюють набутий досвід».

«Етап первинної військово-професійної підготовки у першокурсників Національної академії сухопутних військ завершиться через тиждень, після чого вони повернуться до пункту постійної дислокації. 26 серпня на плацу Національної академії у Львові першокурсники урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові», – повідомили також сьогодні, 10 серпня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж із полігону.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:28 21 жовтня 2017 р.

Курсанти-рятувальники урочисто крокуватимуть центром Львова під супровід оркестру

З нагоди 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбудеться парад ретро та сучасної пожежної та аварійно-рятувальної техніки.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 423