Першокурсники львівської військової академії проходять первинну підготовку на полігоні

12:45 10 серпня 2017 р.

  • 0
  • 942


Фото: asv.gov.ua

Курсанти-першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові 26 серпня.

У львівській військовій академії повідомили сьогодні, 10 серпня: «На полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки триває первинна військово-професійна підготовка першокурсників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Теоретичні заняття та практичну підготовку упродовж трьох тижнів проходять хлопці та дівчата, які вступили в Національну академії після закінчення шкіл та ліцеїв».

«Щодня на різних навчальних ділянках полігону першокурсники отримають знання та навички з тактики, зв’язку, інженерної, вогневої, національно-патріотичної підготовки та інших дисциплін, при цьому у навчанні враховується практичний досвід, здобутий українським військом у зоні АТО, а заняття проводять офіцери та інструктори, які брали участь у бойових діях на сході України. Особливо запам’ятовується першокурсникам проходження смуги психологічної підготовки, де їм доводиться діяти у складних умовах, витримувати важкі фізичні навантаження та підтримувати один одного у подоланні перешкод», – поінформували також у військовій академії.

Начальниктабірного збору, полковник Артур Луньков, зазначив: «Із першого дня перебування на полігоні мені приємно спостерігати, що у цьому році курсанти, як ніколи, загартовані. Я радий за нашу молодь, яка через пару років буде нас змінювати, вони з великим ентузіазмом засвоюють предмети навчання та швидко удосконалюють набутий досвід».

«Етап первинної військово-професійної підготовки у першокурсників Національної академії сухопутних військ завершиться через тиждень, після чого вони повернуться до пункту постійної дислокації. 26 серпня на плацу Національної академії у Львові першокурсники урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові», – повідомили також сьогодні, 10 серпня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж із полігону.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 22 червня 2018 р.

1008 випускників львівського університету отримали дипломи медиків

У п’ятницю, 22 червня, на площі біля адміністративного корпусу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулось урочисте засідання Вченої ради університету з нагоди випуску студентів-медиків.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 588

Останні новини

Львівщина – в п’ятірці кращих областей за інвестиціями

Змії травмували цього року на Львівщині 19 людей

У Галицькому районі Львова посипатимуть вулиці реагентами

На Львівщині зводять казарми поліпшеного планування

Львів’яни позбавлені водопостачання на вісьмох вулицях

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу