«Наукова весна» триватиме у Львові до 28 травня

12:00 16 травня 2017 р.

  • 0
  • 1407


Фото: прес-служба Львівської міськради

Із метою розвитку та популяризації науки і освіти у Львові до 28 травня пройде «Наукова весна 2017» – низка заходів, на яких представники львівських наукових установ та вищих навчальних закладів представлять результати своїх досліджень. Усі заходи безкоштовні.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Організатори наголошують – відвідання заходів «Наукової весни 2017» дасть можливість кожному, хто цікавиться наукою, розширити обізнаність про розвиток наукової діяльності у Львові. Різноманітні установи запрошують львів’ян на свої події в рамках «Наукової весни 2017». 

У ЛМР також розповіли: ««Львівська міська рада запрошує на форум технологічно базованих стартапів «Інноваційна весна», організований управлінням інвестицій та проектів. Цей форум має на меті продемонструвати, як результати науково-дослідної діяльності можна комерціалізувати та який ефект спричиняє об’єднання зусиль науки і бізнесу».

«Науково-дослідні установи запрошують на Дні відкритих дверей, що відбудуться у Фізико-механічному інституті імені Георгія Карпенка НАН України, Інституті фізики конденсованих систем НАН України, Інституті прикладних проблем механіки і математики імені Ярослава Підстригача НАН України, Інституті Івана Франка НАН України та Інституті народознавства НАН України. Львівська обласна Мала академія наук, ЗНЦ НАН України та МОН України, Львівський національний університет імені Івана Франка запрошують на фінал VII Міжнародного конкурсу школярів «Від кристалів-гігантів до нанокристалів», – зазначено також у повідомленні ЛМР.

«Львівська академія друкарства запрошує на майстер-класи, які проведуть фахівці академії для всіх бажаючих з техніки гратографії, графічної мови дизайну логотипу, основних прийомів фотозйомки, створення анімаційного персонажу та фільму, виготовлення авторської книги, графічного дизайну та мистецтва каліграфії. Також в академії відбудеться презентація технологій електронного видавництва», – додали в ЛМР.

«Український католицький університет запрошує на лекції-моновиставу про Україну як ядерну державу та про життя і смерть ученого-металурга, громадського і політичного діяча Івана Фещенка-Чопівського. В університеті  пройдуть відкриті лекції на важливі для суспільства теми про проблеми булінгу в житті сучасних школярів, про екзистенції сучасної молоді в різних країнах, а також доступно розкажуть про роботу мозку людини», – зазначено також у повідомленні ЛМР.

«Інститут фізики конденсованих систем НАН України запрошує взяти участь у дискусійному міждисциплінарному клубі за участю науковців із різних установ міста Львова, студентської молоді та усіх, хто має інтерес до наукових досліджень. Також інститут демонструватиме науково-популярні фільми про життя та творчість видатних вчених», – додали в ЛМР.

«Карпатське відділення Інституту геофізики імені Серафима Субботіна НАН України запрошує відвідати виставку-фотозвіт про наукові дослідження Антарктики. Відділення фізико-хімічних горючих копалин ІнФОВ НАН України запрошує на виставку-презентацію науково-технічних розробок і досягнень науковців, присвяченій Дню науки та Дню хіміка», – повідомили також сьогодні, 16 травня, в прес-службі Львівської міськради, на сайті якої можна переглянути у додатках програму заходів «Наукової весни 2017».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 20 червня 2018 р.

Львівська школа №63 отримає новий спортмайданчик

У міськраді запевнили: «Уже з нового навчального року,учні школи №63 на вулиці Личаківській, 177 отримають новий спортивний майданчик з гумовим покриттям, тренажерами та лавками. Об’єкт вже готовий на 80%».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 579

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу