«Наукова весна» триватиме у Львові до 28 травня

12:00 16 травня 2017 р.

  • 0
  • 795


Фото: прес-служба Львівської міськради

Із метою розвитку та популяризації науки і освіти у Львові до 28 травня пройде «Наукова весна 2017» – низка заходів, на яких представники львівських наукових установ та вищих навчальних закладів представлять результати своїх досліджень. Усі заходи безкоштовні.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Організатори наголошують – відвідання заходів «Наукової весни 2017» дасть можливість кожному, хто цікавиться наукою, розширити обізнаність про розвиток наукової діяльності у Львові. Різноманітні установи запрошують львів’ян на свої події в рамках «Наукової весни 2017». 

У ЛМР також розповіли: ««Львівська міська рада запрошує на форум технологічно базованих стартапів «Інноваційна весна», організований управлінням інвестицій та проектів. Цей форум має на меті продемонструвати, як результати науково-дослідної діяльності можна комерціалізувати та який ефект спричиняє об’єднання зусиль науки і бізнесу».

«Науково-дослідні установи запрошують на Дні відкритих дверей, що відбудуться у Фізико-механічному інституті імені Георгія Карпенка НАН України, Інституті фізики конденсованих систем НАН України, Інституті прикладних проблем механіки і математики імені Ярослава Підстригача НАН України, Інституті Івана Франка НАН України та Інституті народознавства НАН України. Львівська обласна Мала академія наук, ЗНЦ НАН України та МОН України, Львівський національний університет імені Івана Франка запрошують на фінал VII Міжнародного конкурсу школярів «Від кристалів-гігантів до нанокристалів», – зазначено також у повідомленні ЛМР.

«Львівська академія друкарства запрошує на майстер-класи, які проведуть фахівці академії для всіх бажаючих з техніки гратографії, графічної мови дизайну логотипу, основних прийомів фотозйомки, створення анімаційного персонажу та фільму, виготовлення авторської книги, графічного дизайну та мистецтва каліграфії. Також в академії відбудеться презентація технологій електронного видавництва», – додали в ЛМР.

«Український католицький університет запрошує на лекції-моновиставу про Україну як ядерну державу та про життя і смерть ученого-металурга, громадського і політичного діяча Івана Фещенка-Чопівського. В університеті  пройдуть відкриті лекції на важливі для суспільства теми про проблеми булінгу в житті сучасних школярів, про екзистенції сучасної молоді в різних країнах, а також доступно розкажуть про роботу мозку людини», – зазначено також у повідомленні ЛМР.

«Інститут фізики конденсованих систем НАН України запрошує взяти участь у дискусійному міждисциплінарному клубі за участю науковців із різних установ міста Львова, студентської молоді та усіх, хто має інтерес до наукових досліджень. Також інститут демонструватиме науково-популярні фільми про життя та творчість видатних вчених», – додали в ЛМР.

«Карпатське відділення Інституту геофізики імені Серафима Субботіна НАН України запрошує відвідати виставку-фотозвіт про наукові дослідження Антарктики. Відділення фізико-хімічних горючих копалин ІнФОВ НАН України запрошує на виставку-презентацію науково-технічних розробок і досягнень науковців, присвяченій Дню науки та Дню хіміка», – повідомили також сьогодні, 16 травня, в прес-службі Львівської міськради, на сайті якої можна переглянути у додатках програму заходів «Наукової весни 2017».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

16:10 22 червня 2017 р.

У львівській військовій академії вперше відзначать День курсанта

Відтепер щороку напередодні Дня молоді, який святкується в останню неділю червня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного святкуватимуть День курсанта.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 633

Останні новини

У Львові провели «сміттєве» віче

Львів’яни пом’янули розстріляних в’язнів

У Львові стартував День молоді

Працівники «Львівводоканалу» ліквідували аварію

«Карпати» вирушили на збори Польщі

Всі новини

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кооперація ЗМІ у Тернополі

Рубрика: Політика

Ювілейний фестиваль "Молода Галичина"-2017

Рубрика: Культура

Небанківські фінансові установи України очима споживача

Рубрика: Економіка

Сміттєва війна у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

«Міс Львів-2017»: учасниці і організатори

Рубрика: Культура

Всі відео розділу