На Львівщині розпочався польовий вишкіл курсантів

13:15 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 489


Фото: asv.gov.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ розпочався польовий вишкіл курсантів Військового коледжу сержантського складу.

Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із навчань та розповіли: «Впродовж кількох тижнів з майбутніми професійними сержантами будуть проведені практичні заняття із вогневої підготовки, тактики, інженерної підготовки, тактичної медицини, будови та експлуатації озброєння й військової техніки, застосування технічних засобів тилових служб тощо. За словами начальника коледжу полковника Олександра Ролюка, навчальні програми постійно корегуються, що дозволяє акумулювати армійський досвід, набутий українськими воїнами в зоні Операції об’єднаних сил, що триває на сході України».

Олександр Ролюк запевнив: «До прикладу, цього разу своєрідною «родзинкою» занять стало виконання курсантами нормативів за системою «Барс». Вона дозволяє майбутнім сержантам навчитися ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим, а головне — впевнено діяти в умовах нештатних ситуацій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 18 травня 2018 р.

Львів буде «Містом професій» 9 червня

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, реалізацію національного соціального проекту «Місто професій», яке мало відбутися 19 травня в парку імені Івана Франка у Львові, перенесли на 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 459

14:48 17 травня 2018 р.

Депутати Львівської міськради об’єднали дві школи

На сесії ЛМР ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №19 у Шевченківському районі Львова її приєднанням до середньої загальноосвітньої школи №55 на вулиці Бандери, 91.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 510

14:15 17 травня 2018 р.

Приватні львівські школи й дитсадки отримають фінансову підтримку міськради

На пленарному засіданні ЛМР затвердили «Програму надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам Львова приватної форми власності на 2018 рік».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 333