Львів’яни передали діаспорі прапор захисників України

17:40 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 507


Фото: mil.gov.ua

У 58-му Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія – учні однієї зі львівських шкіл передали своїм одноліткам у Великій Британії український прапор.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Почесну місію доставити український національний символ випала нагода представникам благодійного фонду «Сумна Квітка» Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Український прапор, підписаний військовослужбовцями Збройних Сил України, отримають діти з української діаспори, які навчаються у школі імені Володимира Великого у британському місті Ковентрі!.

Учень четвертого класу, десятирічний Артем Шевчук розповів про те, як він разом із батьками перебував із волонтерською місією у Приазов’ї: «Нас запросили до себе наші воїни, які боронять Україну на Приазов'ї. На околицях Широкиного нам подарували український прапор, який ми передаємо нашим друзям-волонтерам з Великої Британії. А ті, своєю чергою, передадуть його учням та викладачам української школи в Англії».

«Представниця благодійного фонду пані Станіслава зазначила, що українці у Британії постійно слідкують за новинами зі своєї Батьківщини. З перших днів збройної агресії українська громада активно допомагає землякам у боротьбі із загарбниками. Фінансова та матеріальна допомога діаспори спрямовується на підтримку різних аспектів. Зокрема, українці у Великій Британії піклуються про родини воїнів, які віддали своє життя за Україну», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:48 21 травня 2018 р.

«Інноваційна весна» триватиме у Львові два дні

У міськраді запевнили: ««Інноваційна весна» відбувається у Львові вже кілька років поспіль, але цьогоріч вона буде масштабнішою, аніж раніше».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 165

12:00 18 травня 2018 р.

Львів буде «Містом професій» 9 червня

У зв’язку з несприятливими погодними умовами, реалізацію національного соціального проекту «Місто професій», яке мало відбутися 19 травня в парку імені Івана Франка у Львові, перенесли на 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 477

14:48 17 травня 2018 р.

Депутати Львівської міськради об’єднали дві школи

На сесії ЛМР ухвалили рішення про реорганізацію вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи №19 у Шевченківському районі Львова її приєднанням до середньої загальноосвітньої школи №55 на вулиці Бандери, 91.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537