Львівські курсанти взяли участь у «Зимовій лавині»

16:45 29 грудня 2017 р.

  • 0
  • 684


Фото: скріншот з «YouTube»

Курсанти випускного курсу Національної академії Сухопутних військ взяли участь у комп’ютерних навчаннях «Зимова лавина».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: Дві групи учасників змагалися одна з одною. Перша здійснила 36-кілометровий марш у складі батальйонної групи та зайняла оборону. Друга в складі підсиленої роти проводила розвідку боєм і диверсійні атаки».

«Такі навчання дають можливість відпрацювати не лише бойові зіткнення. Завдяки високій реалістичності комп’ютерної симуляції курсантам доводиться долати логістичні проблеми, поганий стан доріг, недоліки зв’язку», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Під час таких навчань майбутні офіцери вивчають найкращий бойовий досвід АТО. А реалістичне моделювання дає можливість цей досвід навіть покращити», – повідомили також упрес-службі міністерства оборони України

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:28 16 січня 2018 р.

Педагоги зі Львівщини пройшли військові збори

Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмету «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 501

18:00 15 січня 2018 р.

Школи на Львівщині, чиї учні захворіли на кір, продовжать канікули

Обласна комісія з питань надзвичайних ситуацій рекомендувала керівникам загальноосвітніх середніх шкіл, в яких зареєстровано випадки захворювання, продовжити канікули до 22 січня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1053