Львівські курсанти взяли участь у «Зимовій лавині»

16:45 29 грудня 2017 р.

  • 0
  • 906


Фото: скріншот з «YouTube»

Курсанти випускного курсу Національної академії Сухопутних військ взяли участь у комп’ютерних навчаннях «Зимова лавина».

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: Дві групи учасників змагалися одна з одною. Перша здійснила 36-кілометровий марш у складі батальйонної групи та зайняла оборону. Друга в складі підсиленої роти проводила розвідку боєм і диверсійні атаки».

«Такі навчання дають можливість відпрацювати не лише бойові зіткнення. Завдяки високій реалістичності комп’ютерної симуляції курсантам доводиться долати логістичні проблеми, поганий стан доріг, недоліки зв’язку», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Під час таких навчань майбутні офіцери вивчають найкращий бойовий досвід АТО. А реалістичне моделювання дає можливість цей досвід навіть покращити», – повідомили також упрес-службі міністерства оборони України

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:15 26 квітня 2018 р.

Кращі учасники ЗНО у Львові отримають винагороду

Випускники шкіл Львова, які отримають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання по 200, 400 та 600 балів, будуть мати в межах програми підтримки обдарованої молоді грошову винагороду за успішне навчання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 210

16:20 25 квітня 2018 р.

На Львівщині стартував ще один освітній проект

У міністерстві освіти і науки запевнили: «На Львівщині стартував освітній проект, який допоможе готувати фахівців відповідно до потреб регіону та відстежувати їх подальшу кар’єру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 501