Курсанти опановують на Львівщині Мі-8

14:15 19 червня 2017 р.

  • 0
  • 945


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Вихованці Харківського національного університету Повітряних Сил «стають на крило».

На Львівщині, в окремій бригаді армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил Україні триває підготовка курсантів Харківського Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Майбутні військові пілоти опановують наступний тип вертольотів Мі-8, на яких їм доведеться після випуску із вищого військового навчального закладу літати у військових частинах. В університеті курсанти-льотчики вже освоїли пілотування вертольотів Мі-2 та АК1-3, а стажування у бригаді армійської авіації це наступний крок їхнього навчання.

Заступник командира бригади з льотної підготовки, підполковник Геннадій Голубівський повідомив: «Нещодавно курсанти на базі військової частини завершили теоретичну підготовку і приступили до виконання практичних вправ із пілотування вертольотів Мі-8 різних модифікацій, зокрема, й модернізованих Мі-8МСБ-В. Підготовкою курсантів авіаційного університету ми займаємося з 2015 року. Звичайно, ця функція не притаманна авіаційній частині і додає додаткового навантаження на льотний склад підрозділів, який постійно виконує завдання в районі проведення АТО та у миротворчих місіях у Конго та Ліберії, однак позитив цього процесу вагомий.  Адже молоді пілоти приходять на стажування в бойову частину, спілкуються із старшими досвідченими льотчиками, звикають до реального життя авіабригади. Ми вивчаємо їх, бачимо хто на що здатний. Після навчання в університеті більшість з них потрапить проходити службу саме до нашого колективу. Тож процес становлення молодих офіцерів буде швидшим та більш якісним».

Курсанти виконують прості вправи пілотування на вертольотах, але з кожною льотною зміною завдання для них ускладнюються. Молодший сержант Данило з четвертого курсу ХНУПС розповів: «Мені подобається пілотувати вертоліт Мі-8. На цьому типі вертольотів я налітав вже 3 години, а мій загальний наліт налічує 18 годин. Сам процес пілотування не складний, якщо ти цього хочеш і це тобі подобається. 

Інструктори позитивно дають позитивні відгуки про своїх курсантів, які досить впевнено опановують навички пілотування бойових вертольотів. Вони швидко реагують на зауваження наставників та виправляють помилки, прагнучи досягти у своїх діях бездоганності.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:15 13 листопада 2017 р.

Наукова конференція «Будителі українського духу» відбулася у Львові

У «Львівській політехніці» завершилася наукова конференція «Будителі українського духу ХІХ-ХХ століть», присвячена 180-річчю виходу у світ альманаху «Русалка Дністровая».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 756

13:20 10 листопада 2017 р.

«Львівська політехніка» отримає кошти на покращення енергоефективності

Між Україною та Європейським інвестиційним банком ратифіковано фінансову угоду, за якою ЄІБ надасть 120 мільйонів євро для покращення енергоефективності в семи українських вищих навчальних закладах, зокрема – Національному університеті «Львівська політехніка».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 543

Останні новини

Сто водіїв застрягли перед пунктом пропуску на Львівщині

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Особливості розрахунків за електроенергію юридичних споживачів

Рубрика: Економіка

Кредити для всіх

Рубрика: Економіка

Звіт голови Львівської облради за 2-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-23-2017

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу