«Форум професійної освіти» пройде у Львові 24 квітня

18:00 13 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1371


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 24 квітня, у Львові відбудеться Перший форум закладів професійної освіти та ЗВО професійного спрямування.

Про це повідомили сьогодні, 13 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Форум професійної освіти» спрямований допомогти та сприяти старшокласникам восьмих-одинадцятих класів з вибором власного покликання. У програмі форуму – виставкова зона для понад 35 освітніх закладів Львівщини; презентації, майстер-класи та тренінги; панельні дискусії фахівців у галузі освіти та науки; новели освітніх програм, вступної кампанії 2018-2019 років; можливість обрати освітній заклад та познайомитись із викладачами та їх керівництвом; ярмарок вакансій та ще багато усього цікавого.

«Форум професійної освіти» пройде у виставковому центрі «Південний-ЕКСПО» на вулиці Щирецькій, 36, Вхід – вільний. Для отримання додаткової інформації слід зареєструватися за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:45 19 квітня 2018 р.

У Львові з’явилася ще одна вулиця

Депутати Львівської міської ради присвоїли на пленарному засіданні сесії ЛМР назву «Академіка Григорія Доленка» безіменній вулиці, розташованій між вулицями Академіка Ярослава Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 456

15:48 19 квітня 2018 р.

На вулиці Личаківській у Львові буде музична школа, – ЛМР

19 квітня на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в розпочнуть проект будівництва музичної школи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 411

12:30 19 квітня 2018 р.

Львівська міськрада взаємодіятиме з «Київстаром»

19 квітня на Весняному діловому форумі у Львові відбулось підписання меморандуму про взаємодіюЛМР, ПрАТ «Київстар» і Державного агентства з питань електронного урядування України у сфері впровадження послуги «MobileID».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 582