Фахівці зі США провели два курси у львівській академії

16:30 9 листопада 2017 р.

  • 0
  • 609


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони запевнили: «Українські представники отримали практичний досвід із забезпечення командно-штабних навчань, які проводяться за допомогою програмного середовища «JCATS».

У прес-службі міністерства оборони повідомили сьогодні, 9 листопада: «Американські спеціалісти провели два курси на базі Національної академії сухопутних військ»

«Упродовж двох тижнів у Національній академії сухопутних військ проводились курс побудови бази даних та курс інструкторів з підготовки операторів системи імітаційного моделювання «JCATS». До участі у заході були залучені представники військового вишу, Національного університету оборони України та 199-го Навчального центру ВДВ», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Слухачі під керівництвом представників Об’єднаного багатонаціонального центру імітаційного моделювання (JMSC) розглядали питання призначення спеціального програмного забезпечення «JCATS», варіанти побудови сценарію навчання у цьому програмному середовищі, фактори, що можуть бути змодельовані, можливості побудови одиниць техніки та їх взаємозв’язок із тактико-технічними характеристиками реальної техніки та інші. За час проходження курсу українські представники отримали практичний досвід із забезпечення командно-штабних навчань, які проводяться за допомогою програмного середовища «JCATS», – також у міністерстві оборони.

Начальника Центру імітаційного моделювання Національної академії сухопутних військ, підполковник Андрій Д’яков зазначив: «Цей досвід доцільно використовувати у навчальному процесі вищих військових навчальних закладів усіх видів Збройних Сил України при підготовці військових фахівців оперативно-тактичного та тактичного рівня, а також у ході бойової підготовки у навчально-тренувальних (навчальних) центрах при підготовці штабів підрозділів тактичної та оперативно-тактичної ланки. Крім того, програмне середовище JCATS має прикладне значення. Його використання доцільно у ході проведення дослідницьких робіт при прогнозуванні характеру, форм та видів збройних конфліктів, апробування нового озброєння, нових технологій організації і ведення військових дій із достатнім ступенем достовірності.

Про це повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:15 13 листопада 2017 р.

Наукова конференція «Будителі українського духу» відбулася у Львові

У «Львівській політехніці» завершилася наукова конференція «Будителі українського духу ХІХ-ХХ століть», присвячена 180-річчю виходу у світ альманаху «Русалка Дністровая».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 675

13:20 10 листопада 2017 р.

«Львівська політехніка» отримає кошти на покращення енергоефективності

Між Україною та Європейським інвестиційним банком ратифіковано фінансову угоду, за якою ЄІБ надасть 120 мільйонів євро для покращення енергоефективності в семи українських вищих навчальних закладах, зокрема – Національному університеті «Львівська політехніка».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 504

Останні новини

Спортивний директор львівських «Карпат» звільнив наставника, – ЗМІ

650 новобранців ЗСУ присягнули на Львівщині

Аварії знеструмили на Львівщині 17 населених пунктів

Синоптики застерегли львів’ян про ожеледицю

Голова Львівської ОДА запросив генконсула Польщі пояснити інцидент на кордоні

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Особливості розрахунків за електроенергію юридичних споживачів

Рубрика: Економіка

Найбільші неплатники аліментів на Львівщині

Рубрика: Кримінал

Звіт голови Львівської облради за 2-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-23-2017

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу