Досвід вулиці Наукової буде реалізований в інших районах Львова, – ЛМР

17:30 28 грудня 2017 р.

  • 0
  • 735


Фото: naukova.com

У четвер, 28 грудня, у холі львівської середньої школи №83 презентували реалізовані проекти у межах проекту «Наукова – розумний мікрорайон».

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час презентації були детальні представлені проекти, реалізовані протягом 2017 року, та заплановані на 2018 рік. Міський голова Львова подяками, дипломами відзначив усіх, хто долучився до реалізації проектів. Також мер наголосив, що досвід вулиці Наукової буде імплементовано в інших районах Львова».

Своєю чергою, радник міського голови Львова Андрій Шевців зазначив: «Основний масив коштів у цей мікрорайон пішов у галузі освіти і культури – сучасні класи, інтерактивні класи, сенсорні кімнати і кімнати Монтессорі, оновлення медіатек, громадські простори, облаштування зупинок громадського транспорту, сучасне освітлення, створення спеціальних зон для відпочинку жінок з малими дітьми і багато іншого цікавого, що ми зробили цьогоріч. Загалом у нашому мікрорайоні є п’ять великих шкіл і дві маленькі школи, п’ять дошкільних навчальних закладів, поліклініка, медіатека і в кожному з цих об’єктів ми щось зробили. Наприклад, у СЗШ №83 створили коворкінг-зону, оновили два кабінети, тривають роботи з облаштування агродворика, де діти зможуть доглядати за овочами і плодовими деревами. Я думаю, що частина нашого досвіду, який ми отримали, впроваджуючи інновації у цьому розумному мікрорайоні, буде передано й поширено на інші райони міста Львова у 2018 році».

У міськраді також нагадали: «Проект «Наукова – розумний мікрорайон» реалізовується у мікрорайоні, який охоплює територію, обмежену вулицями Пулюя, частинами вулиць Княгині Ольги, Володимира Великого, Кульпарківської, Трускавецької. Мікрорайон «Наукова» є мініатюрною моделлю великого міста, адже на його території є 84 багатоквартирних будинки, 22 зупинки громадського транспорту, 20 навчальних закладів (садочки, школи, коледжі, позашкільні гуртки), 10 місць громадських просторів, два медичні заклади, дев’ять торгових центрів, три релігійні споруди, три бізнес-центри, Львівський міський центр зайнятості».

Більше подробиць із презентації реалізованих проектів у межах проекту «Наукова – розумний мікрорайон» – на сайті Львівської міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:28 16 січня 2018 р.

Педагоги зі Львівщини пройшли військові збори

Львівський обласний військовий комісаріат провів одноденні збори для понад 50 вчителів предмету «Захист Вітчизни», які представляли чотири райони області.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

18:00 15 січня 2018 р.

Школи на Львівщині, чиї учні захворіли на кір, продовжать канікули

Обласна комісія з питань надзвичайних ситуацій рекомендувала керівникам загальноосвітніх середніх шкіл, в яких зареєстровано випадки захворювання, продовжити канікули до 22 січня.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1014