Десантники проводять майстер-класи для львівських школярів

15:15 14 червня 2017 р.

  • 0
  • 1020


Фото: Володимир Скоростецький

На базі однієї з окремих десантно-штурмових бригад Високомобільних десантних військ Збройних Сил України розпочалися триденні практичні заняття для школярів у рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомив сьогодні, 14 червня, «Щоденному Львову», полковник Володимир Скоростецький зі Західного регіонального медіа-центру міністерства оборони, який також поінформував: «У цьому заході беруть участь близько сотні випускних класів Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг».

Викладач, полковник-артилерист запасу Валерій Брусаков, пояснив: «На практичні заняття в рамках вивчення нашого предмету у шкільній програмі відводиться лише… 18 годин на рік. Насправді, і цього не достатньо, аби вивчити бодай ази військової справи. Втім, виходячи з ситуації, ми звернулися через відділ освіти до наших військових колег, щоби наші діти отримали професійні коментарі та настанови від воїнів, які є сучасною елітою Збройних Сил України – солдатів та офіцерів Високомобільних десантних військ».

«Десантники поставилися до організації занять із надзвичайною детальністю, розгорнувши близько десяти навчальних місць. Зокрема, це: будова стрілецької зброї та збирання-розбирання окремих зразків; підготовка до стрільби та виконання вогневих вправ із автомата Калашнікова; захист від зброї масового ураження; рукопашний бій; тактична медицина; підготовка до десантування та заняття на парашутно-десантному комплексі бригади; будова та призначення окремих зразків бойової техніки бригади тощо. Учні не були пасивними слухачами – вони активно виконували завдання під керівництвом досвідчених інструкторів», – розповів також полковник Володимир Скоростецький.

Офіцер управління військової частини, старший лейтенант Роман Романчук, зазначив: «Незважаючи на те, що особовий склад нашої військової частини залучений до виконання бойових завдань у районі АТО, командування бригади усвідомлює важливість процесу шкільного виховання та підготовки юних патріотів України. Тому, коли до нас звернулись навчальні заклади міста із проханням організувати такий захід, десантна частина радо прочинила двері і надала можливість хлопцям і дівчатам подивитись наскільки відповідальна і нелегка професія захисника України» 

«У форматі практичних занять із школярами окрім десантників також будуть задіяні фахівці служб ДСНС, які навчатимуть молодь правилам дій у екстремальних ситуаціях в мирному житті», – повідомив також полковник Володимир Скоростецький.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 13 грудня 2017 р.

Учасники благодійного аукціону у Львові рятуватимуть життя хлопчика

У середу, 13 грудня, о 16.00 у приміщенні Будинку вчених у Львові розпочнеться благодійний аукціон «Життя в дружніх долонях» з продажу дитячих книжок «Казки з моїх долоньок», виготовлених руками дітей дошкільного віку.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 306

12:34 13 грудня 2017 р.

Учасники благодійного аукціону у Львові зібрали вихованцям інтернату 89 тисяч гривень

У середу, 13 грудня, під час державних аукціонних торгів з продажу необробленої деревини відбувся благодійний аукціон для допомоги дітям Краковецької школи-інтернату.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 375

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу