Десантники проводять майстер-класи для львівських школярів

15:15 14 червня 2017 р.

  • 0
  • 945


Фото: Володимир Скоростецький

На базі однієї з окремих десантно-штурмових бригад Високомобільних десантних військ Збройних Сил України розпочалися триденні практичні заняття для школярів у рамках вивчення предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомив сьогодні, 14 червня, «Щоденному Львову», полковник Володимир Скоростецький зі Західного регіонального медіа-центру міністерства оборони, який також поінформував: «У цьому заході беруть участь близько сотні випускних класів Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг».

Викладач, полковник-артилерист запасу Валерій Брусаков, пояснив: «На практичні заняття в рамках вивчення нашого предмету у шкільній програмі відводиться лише… 18 годин на рік. Насправді, і цього не достатньо, аби вивчити бодай ази військової справи. Втім, виходячи з ситуації, ми звернулися через відділ освіти до наших військових колег, щоби наші діти отримали професійні коментарі та настанови від воїнів, які є сучасною елітою Збройних Сил України – солдатів та офіцерів Високомобільних десантних військ».

«Десантники поставилися до організації занять із надзвичайною детальністю, розгорнувши близько десяти навчальних місць. Зокрема, це: будова стрілецької зброї та збирання-розбирання окремих зразків; підготовка до стрільби та виконання вогневих вправ із автомата Калашнікова; захист від зброї масового ураження; рукопашний бій; тактична медицина; підготовка до десантування та заняття на парашутно-десантному комплексі бригади; будова та призначення окремих зразків бойової техніки бригади тощо. Учні не були пасивними слухачами – вони активно виконували завдання під керівництвом досвідчених інструкторів», – розповів також полковник Володимир Скоростецький.

Офіцер управління військової частини, старший лейтенант Роман Романчук, зазначив: «Незважаючи на те, що особовий склад нашої військової частини залучений до виконання бойових завдань у районі АТО, командування бригади усвідомлює важливість процесу шкільного виховання та підготовки юних патріотів України. Тому, коли до нас звернулись навчальні заклади міста із проханням організувати такий захід, десантна частина радо прочинила двері і надала можливість хлопцям і дівчатам подивитись наскільки відповідальна і нелегка професія захисника України» 

«У форматі практичних занять із школярами окрім десантників також будуть задіяні фахівці служб ДСНС, які навчатимуть молодь правилам дій у екстремальних ситуаціях в мирному житті», – повідомив також полковник Володимир Скоростецький.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:10 14 жовтня 2017 р.

Першокурсники львівського ліцею імені Героїв Крут присягнули Україні

У суботу, 14 жовтня, на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 222

10:00 14 жовтня 2017 р.

Першокурсники ліцею імені Героїв Крут присягатимуть на площі в центрі Львова

У суботу, 14 жовтня, на площі біля будівлі Львівського національного Академічного театру опери та балету відбудеться урочиста церемонія складання ритуалу «Урочистої Клятви» першокурсниками Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 486

12:48 13 жовтня 2017 р.

Чотири школи у Львові працюватимуть довше

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив «Положення про школу повного дня», в якій навчально-виховний процес триватиме впродовж восьмими годин, і передбачатиме, окрім начальної частини, розвиткову і пізнавальну діяльність для діток».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 321

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пологові Львівщини очима породіль

Рубрика: Медицина

Доля сміттєзвалища і сміттєпереробного заводу у Львові

Рубрика: Економіка

Антикорупційна співпраця: Польща і Україна

Рубрика: Економіка

Хто стане власником замків Львівщини

Рубрика: Культура

«Інтелектуальні» активи - Бухправда -20-2017

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу