Бібліотеки стануть доступнішими для львів’ян

17:05 8 червня 2018 р.

  • 0
  • 675


Фото: Zaxid.net

Депутати Львівської міської ради затвердили на засіданні сесії «Програму реалізації проекту «Електронна бібліотека» на 2018-2020 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 8 червня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Зокрема, директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда запевнила «Ця програма передбачає створення єдиного електронного каталогу на всі бібліотечні відділення Львова. У Львові є дві системи – для дорослих і для дітей, які разом налічують 40 бібліотек. Є пропозиція об’єднати усіх їх єдиною електронною системою, запровадити електронний читацький квиток і електронний кабінет. Це дозволить читачу, будучи ще вдома, зареєструватися в єдиному кабінеті і автоматично стати читачем у сорока бібліотеках міста».

«Необхідність створення цієї програми виникла у зв'язку зі здобуттям Львовом титулу «Місто літератури» у мережі творчих міст ЮНЕСКО у 2015 році та невпинним розвитком інформаційних технологій у місті. Як йдеться у програмі, прийняття комплексної програми забезпечить об’єднання усіх бібліотек міста – як для дорослих, так і для дітей – однією електронною системою, яка дозволить спростити процеси у бібліотеках та уможливить надання більшої кількості послуг читачам», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Депутат Львівської міської ради Уляна Пак переконана: «Це дуже важливе рішення для того, щоб повернути знову дітей у бібліотеки, зацікавити читанням, насамперед, особливо молодь, оскільки вона переважно сидить у гаджетах і набагато менше читає, ніж її батьки, старші покоління. Вважаю, що розвиватися людині, як особистості, і отримувати основні ціннісні орієнтири можна за допомогою хороших правильних книжок. Завдяки електронній бібліотеці ми зможемо обмінюватися книжками з усіма бібліотеками міста. Можна навіть додому замовити книжку, яка цікавить, отримати всю інформацію про ті книжки, які є, адже буде створена єдина база».

«Програма реалізації проекту «Електронна бібліотека» є довготривалим спільним проектом Львівської міської ради, міських бібліотек, Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету та інших університетських бібліотек, а також громадського сектору.  У результаті її реалізації буде комп’ютеризовано усі бібліотеки, спрощено адміністративні процеси у бібліотеках, а також відбудеться навчання і підвищення кваліфікації бібліотекарів», – повідомили також на порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 20 червня 2018 р.

Львівська школа №63 отримає новий спортмайданчик

У міськраді запевнили: «Уже з нового навчального року,учні школи №63 на вулиці Личаківській, 177 отримають новий спортивний майданчик з гумовим покриттям, тренажерами та лавками. Об’єкт вже готовий на 80%».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 573

14:10 20 червня 2018 р.

Львівська облрада не підтримала ідею викладати християнську етику в усіх школах

Львівській обласній раді не вистачило голосів для ухвалення звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України з приводу викладання предмету «Християнська етика» як обов’язкового предмету в навчальних закладах.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 525

Останні новини

Грабіжники в масках вдерлися в квартиру львів’янки

У прикордонних чергах на Львівщині – 522 автомобілі

Депутати ЛМР не подолали вето міського голови Львова щодо Цитаделі

Тренери ФК «Львів» переглянули в спарингу вісьмох потенційних новачків

На Львівщині розпочався «Форум місцевого розвитку»

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу