112 тисяч учнів на Львівщині склали тестування фізичної підготовленості

14:30 30 листопада 2017 р.

  • 0
  • 561


Фото: pedpresa.ua

У Львівській області відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовленості дітей, учнів (віком від 10 років), студентської молоді та усіх охочих мешканців Львівщини віком від 18 до 70 років.

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Цьогоріч державне тестування склали понад 112 тисяч учнів навчальних закладів, у тому числі вихованці військових ліцеїв, з яких майже 30 тисяч школярів продемонстрували високий рівень фізичної підготовленості. Окрім того, тестування склали понад 46 тисяч здобувачів вищої освіти, з них майже чотири тисячі – з високим рівнем фізичної підготовленості). Також щорічне оцінювання фізичної підготовленості здали понад 1,5 тисячі військовослужбовців та слухачів вищих військових навчальних закладів Львівщини, з яких понад 400 осіб склали тести з високим рівнем фізичної підготовленості. На добровільних засадах тести склали й понад 4 тисячі осіб цивільного населення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:48 14 грудня 2017 р.

Львівські школи й садки оприлюднили фінансові звіти

У міськраді запевнили: «Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту», школи і дошкільні навчальні заклади у Львові оприлюднили на своїх веб-сайтах фінансовий звіт про надходження та використання коштів».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 306

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-25-2017: віддати борги до Нового року?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу