112 тисяч учнів на Львівщині склали тестування фізичної підготовленості

14:30 30 листопада 2017 р.

  • 0
  • 729


Фото: pedpresa.ua

У Львівській області відбулося щорічне оцінювання фізичної підготовленості дітей, учнів (віком від 10 років), студентської молоді та усіх охочих мешканців Львівщини віком від 18 до 70 років.

Про це повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Цьогоріч державне тестування склали понад 112 тисяч учнів навчальних закладів, у тому числі вихованці військових ліцеїв, з яких майже 30 тисяч школярів продемонстрували високий рівень фізичної підготовленості. Окрім того, тестування склали понад 46 тисяч здобувачів вищої освіти, з них майже чотири тисячі – з високим рівнем фізичної підготовленості). Також щорічне оцінювання фізичної підготовленості здали понад 1,5 тисячі військовослужбовців та слухачів вищих військових навчальних закладів Львівщини, з яких понад 400 осіб склали тести з високим рівнем фізичної підготовленості. На добровільних засадах тести склали й понад 4 тисячі осіб цивільного населення».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:30 16 лютого 2018 р.

Учні й педагоги 17 навчальних закладів у Львові відпочиватимуть через грип

У міськраді запевнили: «З метою запобігання росту захворюваності на грип, управлінням освіти Львівської міської ради погоджено призупинення навчання на підставі клопотань адміністрацій навчальних закладів».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 687

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Сміттєпереробний комплекс на Пластовій

Рубрика: Економіка

Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Доля комунальних закладів Львівщини

Рубрика: Політика

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу