У Львові урочисто відзначають День матері

15:05 13 травня 2018 р.

  • 0
  • 852


Фото: loda.gov.ua

У Шевченківському гаю організували святковий концерт, присвячений Дню матері.

Про це повідомили сьогодні, 13 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зі святом усіх присутніх привітав начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Василь Гладкий.  У святковій програмі взяли участь духовий оркестр Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, оркестр народних інструментів із солістами Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, танцювальний колектив «Карпати», вокальний ансамбль «Надбужанка», переможці відбіркового туру фестивалю «Червона рута» та інші».

«Також біля Співочого поля організували виставку української книжки та української вишивки, розважальні програми для дітей. У другу неділю травня українці традиційно відзначають День матері. У цьому році свято припало на 13 травня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:40 16 травня 2018 р.

Краща медсестра на Львівщині – з Рава-Руської

У середу, 16 травня, в Палаці естетичного виховання учнівської молоді на площі Петрушевича відбулося урочисте святкування Міжнародного дня медичної сестри та фінал конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Краща сестра медична Львівщини – 2018».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 573

17:20 15 травня 2018 р.

У Львові збиратимуть кошти на облаштування дитячих куточків у медзакладах

У міськраді запевнили: «У Львові реалізують соціальний проект «Острівці радості від Лоло», під час якого продаватимуть дитячу книжку «Найхоробріша акула Лоло», написану спеціально для проекту».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 477