Три ГО вибиратимуть керівників медзакладів Львівщини

18:42 13 березня 2018 р.

  • 0
  • 1974

Сьогодні, 13 березня, відбувся відбір представників громадських об’єднань до складу постійно діючої комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Про це повідомила прес-служба ЛОР.

Відтак за результатами детального аналізу поданих документів, які надійшли від 24 громадських організацій, громадська комісія обрала трьох представників: ГО «Українське лікарське товариство у Львові», ГО «Варта 700», Львівська обласна організація професійної спілки працівників охорони здоров’я України.

Головними критеріями відбору були: дата створення громадської організації (за 2 роки до проведення конкурсу), діяльність громадської організації (захист прав громадян в галузі охорони здоров’я або антикорупційна діяльність).

 За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, на даний момент є 14 вакантних посад у галузі охорони здоров’я. «Уперше за роки незалежності ми запускаємо так масово конкурси на вакантні посади керівників обласних установ», - сказав він.

 Нормативні документи передбачають для участі в конкурсній комісії 9 представників: по 3 представники трудового колективу від усіх 14 закладів, 3 представники влади і 3 представники від громадських організацій.

«Процес визначення переможців буде максимально прозорим. Остаточне ж рішення про призначення переможця конкурсу буде ухвалюватися на сесії Львівської обласної ради», - підсумував Володимир Гірняк.

Для забезпечення вимог Порядку провоедення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я, затвердженого постановою КМУ та керуюючись Положенням про управління майном спільної власності ЛОР було видано наказ щодо створення громадської комісії для відбору представників громадських об'єднань до складу постійно діючої комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров'я Львівської обласної ради. 

У середу, 14 березня, о 10:00 год. у Львівській обласній раді у каб.307 (вул. Винниченка, 18) відбудеться перше засідання новоствореної конкурсної комісії на заміщення вакантних посад.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 22 березня 2018 р.

10 медзакладів Львова будуть некомерційними підприємствами

Депутати Львівської міської ради ухвалили на сесії перетворення 10 медичних закладів Львова, які надають первинну медичну допомогу, з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 702

20:00 21 березня 2018 р.

Лікарі-ортопеди з Польщі консультували та оперували дітей у Львові

У міську дитячу клінічну лікарню Львова приїхала з черговим, уже четвертим візитом команда лікарів-ортопедів з Університетської клініки Вроцлава, яку очолює професор Кшиштоф Колтовські.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 519

17:20 20 березня 2018 р.

У Львові звільнили лікаря, який перешкоджав патрульним

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, нейрохірурга комунальної 8-ї міської клінічної лікарні, який перешкоджав 16 березня працівникам поліції у проведенні освідчення на стан сп’яніння головного лікаря комунальної 6-ї міської поліклініки, сьогодні, 20 березня, звільнено з роботи.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 510