Слідчі затримали у Львові податківця під час отримання хабара

19:18 8 листопада 2017 р.

  • 0
  • 1593


Фото: lviv.gp.gov.ua

Начальника відділення державної податкової інспекції обласного управління ДФС обіцяв не проводити за хабар перевірку діяльності підприємця.

У прокуратурі Львівської області повідомили в середу, 8 листопада, що сьогодні слідчі слідчого управління обласної прокуратури спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки обласного управління ДФС затримали начальника відділення державної податкової інспекції обласного управління ДФС під час отримання ним хабара – чотирьох тисяч гривень, за які він обіцяв не проводити перевірку податкового законодавства і діяльності суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи. Стосовно здирника відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 22 січня 2018 р.

Реконструкція Львівського центру репродуктивного здоров’я завершилася

У вівторок, 23 січня, об 11:00 на вулиці Короленка розпочнеться презентація реконструйованого у 2017 році КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 888