Працівники львівської поліклініки не впускають до неї головного лікаря

16:40 7 серпня 2017 р.

  • 0
  • 2775

Юрій Павлів поскаржився: «Сьогодні зранку знову були образи в мою сторону».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 7 серпня: «Головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки Юрій Павлів повідомив, що сьогодні зранку його знову не впустили в установу, заблокувавши вхід. За його словами, більша частина працівників поліклініки, з якими він спілкувався, хочуть нормально працювати, проте на них чинять психологічний тиск».

Юрій Павлів зазначив: «1 серпня мені передали актом передачі печатки, установчі документи, тобто матеріальні цінності, які є в цій установі. З колишнім головним лікарем ми здійснили обхід відділень, зайшли в кожен кабінет, щоб представити колективу і ознайомити мене з роботою. Проте мені не змогли показати мого кабінету, бо в ньому сидить заступник головного лікаря.

Медик також розповів: «Наступного дня мене не пустили на роботу, сказавши, що у нас є свій головний лікар. Я їм показав наказ на моє призначення, що воно законне, на що вони відповіли, що вони мене до роботи не допустять. І така ситуація вже триває з 2 серпня».

Юрій Павлів також поскаржився: «Я спілкувався на вихідних з частиною працівників 3-ї стоматологічної поліклініки, і багато людей просто хочуть нормально працювати у спокійних умовах, і, за їх словами, на них просто чинитися психологічний тиск цією групою людей, які перешкоджають моїй діяльності. Сьогодні зранку знову були образи в мою сторону, і мене знову не допустили в установу».

Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді щодня просять відкрити кримінальну справу щодо стоматологів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 14 серпня 2017 р.

Ще 15 бійців із передової будуть одужувати у Львові

За словами керівника регіонального медіа-центру Міноборони у Львові Олександра Поронюка, в понеділок, 14 серпня, у Львові приземлиться санітарний борт із пораненими військовослужбовцями зі зони АТО.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 438

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу