Працівники львівської поліклініки не впускають до неї головного лікаря

16:40 7 серпня 2017 р.

  • 0
  • 3327

Юрій Павлів поскаржився: «Сьогодні зранку знову були образи в мою сторону».

У Львівській міськраді поінформували сьогодні, 7 серпня: «Головний лікар 3-ї стоматологічної поліклініки Юрій Павлів повідомив, що сьогодні зранку його знову не впустили в установу, заблокувавши вхід. За його словами, більша частина працівників поліклініки, з якими він спілкувався, хочуть нормально працювати, проте на них чинять психологічний тиск».

Юрій Павлів зазначив: «1 серпня мені передали актом передачі печатки, установчі документи, тобто матеріальні цінності, які є в цій установі. З колишнім головним лікарем ми здійснили обхід відділень, зайшли в кожен кабінет, щоб представити колективу і ознайомити мене з роботою. Проте мені не змогли показати мого кабінету, бо в ньому сидить заступник головного лікаря.

Медик також розповів: «Наступного дня мене не пустили на роботу, сказавши, що у нас є свій головний лікар. Я їм показав наказ на моє призначення, що воно законне, на що вони відповіли, що вони мене до роботи не допустять. І така ситуація вже триває з 2 серпня».

Юрій Павлів також поскаржився: «Я спілкувався на вихідних з частиною працівників 3-ї стоматологічної поліклініки, і багато людей просто хочуть нормально працювати у спокійних умовах, і, за їх словами, на них просто чинитися психологічний тиск цією групою людей, які перешкоджають моїй діяльності. Сьогодні зранку знову були образи в мою сторону, і мене знову не допустили в установу».

Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді щодня просять відкрити кримінальну справу щодо стоматологів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:45 22 червня 2018 р.

У Львові – катастрофічна ситуація з наданням екстреної медичної допомоги, – Федорів

Оксана Федорів з медичної мережі «Добробут» попередила: «У Львові сталася катастрофічна ситуація у забезпеченні жителів та гостей міста наданням екстреної медичної допомоги».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 822

15:05 19 червня 2018 р.

Львівські медики навчаються у «Літній школі»

Львівські медики беруть участь у проекті «Літня школа 2018. Трансформація системи охорони здоров'я: Східна Європа», яка триває цього року в Чернігові.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 585

Останні новини

Львівські «Карпати» програли галичанам

У Львівській міськраді перенесли розгляд проекту забудови біля парку

У Львові знайшли під асфальтом надгробки

Український і польський міністри запланували сполучити потягом Львів і Люблін

Міноборони запевнило, що на Львівщині поменшало хворих на кір військових

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу