На Львівщині розпочалася проща до Богородиці

15:12 13 травня 2018 р.

  • 0
  • 1005


Фото: loda.gov.ua

У селі Руда-Сілецька в Кам’янка-Бузькому районі пролягла Хресну дорога.

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в неділю: «Учора, 12 травня, в селі Руда-Сілецька в Кам’янка-Бузькому районі розпочалася молебнем і вервицею третя проща до Пресвятої Богородиці Фатімської. Опісля, відбулась урочиста божественна літургія, яку очолив єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії – владика Михаїл Колтун».

«Згодом відбувся похід з фігурою Фатімської Богородиці до криниці-джерела із освяченням води під пісенний супровід семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Окрім того, усі присутні пройшли Хресну дорогу зі свічками, а в храмі розпочалися нічні чування», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні, 13 травня, у другий день прощі усі присутні відмовили вервицю до Богородиці за мир в Україні. Опісля, о 12:00 розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний екзарх Одеський та адміністратор Кримського екзархату УГКЦ – владика Михаїл Бубній. Також відбувся урочистий похід до каплиці Фатімської Богородиці і Святого Папи Івана Павла ІІ-го», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:40 16 травня 2018 р.

Краща медсестра на Львівщині – з Рава-Руської

У середу, 16 травня, в Палаці естетичного виховання учнівської молоді на площі Петрушевича відбулося урочисте святкування Міжнародного дня медичної сестри та фінал конкурсу професійної майстерності медичних сестер «Краща сестра медична Львівщини – 2018».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 570

17:20 15 травня 2018 р.

У Львові збиратимуть кошти на облаштування дитячих куточків у медзакладах

У міськраді запевнили: «У Львові реалізують соціальний проект «Острівці радості від Лоло», під час якого продаватимуть дитячу книжку «Найхоробріша акула Лоло», написану спеціально для проекту».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 474