Міський голова Львова проінспектував ремонт амбулаторії сімейної медицини

15:30 13 листопада 2017 р.

  • 0
  • 879


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили, що капітально відремонтували приміщення амбулаторії сімейної медицини на вулиці Шевченка.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 листопада: «Понад 12 тисяч мешканців мікрорайону Рясне-1 мають тепер сучасні комфортні умови для отримання первинної медичної допомоги. Місто капітально відремонтувало приміщення амбулаторії сімейної медицини на вулиці Шевченка, 366, зробивши її також доступною для людей з обмеженими фізичними можливостями. Сьогодні амбулаторію відвідав міський голова Львова Андрій Садовий».

У міськраді також дослівно цитують сказане Андрій Садовий у приміщенні амбулаторії сімейної медицини на вулиці Шевченка: ««Тут із 1980-х років працює амбулаторія сімейної медицини. Звичайно, ремонту не було дуже давно. За кошти міста був зроблений ремонт – більше 800 тисяч гривень. Сьогодні сюди заходиш і приємно, все чисто, охайно, доглянуто, люди себе гідно почувають».

Більше – на сайті прес-служби Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:20 20 березня 2018 р.

У Львові звільнили лікаря, який перешкоджав патрульним

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, нейрохірурга комунальної 8-ї міської клінічної лікарні, який перешкоджав 16 березня працівникам поліції у проведенні освідчення на стан сп’яніння головного лікаря комунальної 6-ї міської поліклініки, сьогодні, 20 березня, звільнено з роботи.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 312

19:17 19 березня 2018 р.

Зі ста «швидких» на Львівщині на ходу – менше половини, – депутат

Цього року Львівська обладміністрація планує закупити сім карет швидкої допомоги для області. Депутати Львівської облради будуть звертатися до Верховної Ради з прохання допомогти купити ще сто «швидких».

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 1761