Медики шпиталізували у Львові 10 захворілих на кір

09:10 12 квітня 2018 р.

  • 0
  • 747

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня
Фото: niceplace.com.ua

11 квітня до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про шпіталізацію з діагнозом «кір» студентів Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша на вулиці Снопківській у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що 11 квітня за допомогою звернулися шестеро людей, зокрема – п’ятеро неповнолітніх. Медики шпиталізували п’ятьох із них, у тому числі – чотирьох неповнолітніх. Стан шпиталізованих – середньої важкості.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації поінформували також, що в середу до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про шпіталізацію працівників ТОВ «Бадер Аунде Україна» в селі Кожичі в Яворівському району Львівської області з діагнозом «кір». Загалом за допомогою звернулось 18 людей.

13 із них шпіталізували. Шістьох – до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, ще шістьох – в інфекційне відділення Новояворівської районної лікарні №1, а одну людину – в інфекційне відділення Жидачівської районної лікарні. Стан шпіталізованих –  середньої важкості.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:18 19 квітня 2018 р.

Медики безплатно обстежуватимуть серця львів’ян

У міськраді запевнили, що 21-22 квітня львів’яни зможуть пройти безкоштовну ехокардіографію (УЗД серця) у фахівців Школи штудерної ультразвукової діагностики на вулиці Єрошенка, 14.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 582

20:10 19 квітня 2018 р.

У Львівській міськраді передбачили 18,5 млн. гривень стоматологічної допомоги

Депутати Львівської міської ради внесли під час сесії ЛМР зміни до її ухвали №2136 «Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки» від 29 червня 2017 року.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 624