Медики попередили українців про одразу три штами грипу

20:30 6 вересня 2017 р.

  • 0
  • 1311


Фото: moz.gov.ua

У новому епідсезоні захворіють на 14% більше українців.

У новому епідемічному сезоні в Україні очікують три штами грипу – «Гонконг», «Брісбен» і новий для українців штам «Мічиган». Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник із посиланням на міністерство охорони здоров’я України. Зазначається, що столичні заклади охорони здоров'я активно готуються до появи нових збудників грипу.

Чиновник наголосив: «Торік грип типу А (H1N1), до якого належить і штам «Мічиган», циркулював на дуже низькому рівні. Але попри «неагресивність» штаму медики вважають, що цього року епідемії грипу вже не уникнути».

У міністерстві охорони здоров’я України спрогнозували зростання кількості захворілих на 14%. «Оскільки вірус «Мічиган» є підвидом «свинячого» грипу, то він має схожі ознаки захворювання. Його інкубаційний період складає 4-7 днів. Грип «Мічиган» відрізняється важким перебігом із великою ймовірністю виникнення ускладнень», – попередив заступник голови КМДА.

У хворих спостерігається підвищення температури до 38,7-40 градусів, яка лишається високою протягом трьох і більше діб. Також у хворих може спостерігатися один або кілька наступних симптомів: головний біль, ломота або біль у суглобах, м'язах; сонливість, слабкість, відмова від їжі; кашель без відходження мокроти; рясне виділення поту; сухість слизових оболонок рота, носа, носоглотки.

Під час прогресування грипу стан хворого може ускладнюватись через розвиток пневмонії, серозного менінгіту, енцефаліту. При зараженні вірусом грипу «Мічиган» ускладнення розвиваються досить швидко та протікають складно. Стан дітей – важкий, але вони дихають самостійно.

Про це повідомили сьогодні, 6 вересня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:30 25 травня 2018 р.

У лікарнях будуть доступними закуплені державою препарати

У міністерстві охорони здоров’я України запевнили: «У регіони відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти. Найближчим часом ці лікарські засоби будуть доступні у лікарнях».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 309

10:00 25 травня 2018 р.

Медики обстежуватимуть львів’ян просто неба

У міськраді запевнили: «З 29 травня до 9 червня львів’яни можуть пройти обстеження просто неба в наметових містечках поряд з медичними закладами та отримати консультації спеціалістів».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 714