Лептоспіроз підстеріг львів’янина в ставку

12:42 3 жовтня 2017 р.

  • 1
  • 858


Фото: galinfo.com.ua

Медики припускають, що 30-річний львів'янин підхопив інфекцію у водоймі на Тернопільщині, де він рибалив і купався.

Минулого тижня 30-річний львів'янин помер від лептоспірозу, однак лише зараз медики отримали лабораторне підтвердження діагнозу. Від початку року це перший смертельний випадок на Львівщині від цієї інфекційної хвороби.

Медики припускають, що чоловік підхопив інфекцію у водоймі на Тернопільщині: там він і рибалив, і купався. Коли повернувся додому – йому стало зле, але до медиків звернувся лише за шість днів. І коли вже потрапив до шпиталю було надто пізно, адже в чоловіка відмовили нирки та печінка.

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Як інформував «ЩЛ», від початку року в області зареєстровано 10 випадків захворювань людей на лептоспіроз.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Подруга Сашка

23:55 23 листопада 2017 р.

Відповісти

Не займався він самолікуванням. Він повернувся в неділю, а в суботу наступного тижня йому стало зле. Піднялась температура і все нагадувало застуду. В неділю його забрала швидка і він здав аналізи, попередні результати прийшли лиш у понеділок ввечері, коли почали відмовляти органи. А у вівторок після обіду він помер. Нагадаю, хвороба проявляється на 6 день. Тому він не міг ніяк шість днів самотужки лікуватись вдома. І він завжди дотримувався правил гігієни, був на цьому повернутий. Лікарі вигороджують свою некомпетентність брехнею.

До теми

20:00 21 березня 2018 р.

Лікарі-ортопеди з Польщі консультували та оперували дітей у Львові

У міську дитячу клінічну лікарню Львова приїхала з черговим, уже четвертим візитом команда лікарів-ортопедів з Університетської клініки Вроцлава, яку очолює професор Кшиштоф Колтовські.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 372

17:20 20 березня 2018 р.

У Львові звільнили лікаря, який перешкоджав патрульним

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, нейрохірурга комунальної 8-ї міської клінічної лікарні, який перешкоджав 16 березня працівникам поліції у проведенні освідчення на стан сп’яніння головного лікаря комунальної 6-ї міської поліклініки, сьогодні, 20 березня, звільнено з роботи.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Що ліпше - ПП чи ТОВ?

Рубрика: Економіка

Як медіа розпізнати фейкову соціологію у виборчий період

Рубрика: Політика

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу