Завтра на Майдані в Києві – «Львівська Маланка» (трансляції)

19:07 13 січня 2014 р.

  • 0
  • 1767


Фото: unn.com.ua


Відео: ЕСПРЕСО ТВ

В її програмі о 19.00 – щедрівки й посівання «Дударика», а о 20.00 – різдвяна феєрія театру «Воскресіння» з колядками, феєрверком і вогнями.


Live streaming video by Ustream

Про це за дорученням Львівського товариства у Києві повідомив сьогодні, 13 січня, комендант Будинку профспілок, народний депутат від фракції «Батьківщина», львів’янин Степан Кубів. Зокрема рамках «Львівської Маланки» у вівторок, 14 січня, о 12.00 на сцені Майдану розпочнеться Святочний молебень, а о 12.30 — засівання на Новий рік. Святочний молебень, о 19.00 розпочнеться хорове дійство з щедрівками і посіваннями у виконанні Львівської чоловічої хорової капели «Дударик», а о 20.00 Львівський муніципальний театр «Воскресіння» представить різдвяно-новорічну феєрію з колядками, щедрівками, з масками, феєрверком та вогнями. Відтак коменданти Будинку профспілок запрошують усіх киян та гостей столиці разом відсвяткувати Старий Новий рік. На цей день планується традиційне щедре меню. Про це інформують у понеділок «Українські національні Новини».

dailylviv.com
Якщо Вас зацікавив "Щоденний Львів", порекомендуйте нас Google, натиснувши кнопку нижче:

Коментарі(0)

До теми

12:13 27 серпня 2015 р.

«Святий Юр» у СБУ захищатиме пам’ятник митрополиту Шептицькому від москвичів

До роботи у двох архітектурних форумах, які зараз проходять у Львові, запрошені спеціалісти з Москви. Очікується, що цих спеціалістів міська рада Львова включить у експертну комісію, яка має дати свої, ще одні висновки, щодо облаштування території навколо пам’ятника митрополитові Шептицькому.

Рубрика: Культура

  • 2
  • 630

16:00 26 серпня 2015 р.

Художники з України й Нідерландів пропливуть тисячу кілометрів зі Львівщини до моря на катамарані

Команда з 12 митців, кураторів та кінооператорів подорожуватиме близько 16 днів ріками Стрий та Дністер. Фінальною зупинкою стане художня резиденція на півдні країни.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 489