Учасники бойових дій презентуватимуть у Львові «Театр вуличної маріонетки»

17:00 12 січня 2018 р.

  • 0
  • 915


Фото: oblrada.lviv.ua

У неділю, 14 січня, у Львові відбудеться святкове дійство – презентація велетенської дерев’яної маріонетки для вуличних вистав.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Чотириметрового дерев’яного чоловічка упродовж минулого року створювали учасники бойових дій. «Дерев’янко» стане героєм яскравих вуличних вистав в Україні та їздитиме на фестивалі за кордоном, щоб тішити дорослих і малечу. А зараз «Дерев’янко» постане як «колядник». Колядницьку зірку для нього виготовляє відомий львівський художник та бойовий побратим хлопців, Денис Струк».

В облраді також поінформували: «Дійство-презентацію «Дерев’янка» разом творитимуть ветерани АТО, діти з прифронтових територій, дитячий хор «Жайвір», гурт «Lirwak», «Derrick & Tonika», «DJ Garry Shumoff», який теж воював добровольцем на Сході, та всі люди доброї волі. Символічним стане те, що «Дерев’янка» спільно презентуватимуть діти зі Станиці Луганської та добровольці, які захищали це місто у 2014-15 роках».

«Діти зі Станиці приїдуть до Львова у рамках проекту «Мозаїка» відомої співачки та режисерки Уляни Горбачевської, що цього року створюється спільно з агенцією «АртПоле» за підтримки Благодійного фонду Сергія Жадана. У Львові діти зі Сходу співатимуть колядки та щедрівки разом з дитячим хором «Жайвір». Увечері, після спільного виступу у Храмі Климентія Шептицького, діти зі Сходу та Заходу прийдуть щедрувати та «оживляти» Дерев’янка», – розповіли також в облраді.

«Презентуватимуть «Театр вуличної маріонетки» у Паркукультури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, де о 12:00 встановлять «Дерев’янка», а з 20:00 до 23:00 відбудуться концерт та оживання «Дерев’янка», – поінформували також в облраді.

«Ідея створення «Дерев’янка» належить воїну-добровольцю Назару Витрикушу. Ще до війни він розробив креслення маріонетки. Після повернення з війни його мрію допомогли втілити побратими. Спільна праця стала новим досвідом та арт-терапією для ветеранів, які зі створення Дерев’янка розпочинають «Театр вуличної маріонетки». На черзі – розробка сценарію та режисура вуличних вистав», – розповіли також в облраді.

«Висота дерев’яного чоловічка – 4,2 метра. Вага – 620 кілограмів. Маріонетка пересуватиметься за допомогою телескопічного автонавантажувача, імітацію ходьби виконуватимуть учасники проекту за допомогою спеціальних кріплень. Керувати Дерев'янком одночасно мають 10 хлопців. Це будуть видовищні дійства з музичним супроводом, вигадливими костюмами та залученням глядачів», – повідомили також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 21 червня 2018 р.

У Львові буде «День молоді»

В облдержадміністрації запевнили: «День молоді» на Львівщині святкуватимуть на різноманітних локаціях».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 420

10:00 21 червня 2018 р.

У Львові відзначають «Свято музики»

У міськраді запевнили: «Шостий «Світовий день музики» відбудеться у Львові на 30-ти локаціях по всьому місту – від Левандівки до Сихова, від Личакова до Підзамча за участю 86 учасників».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 642

09:47 21 червня 2018 р.

У Львівському прес-клубі відкрили «АнтиЛокшину»

Сьогодні, 21 червня, у Львівському прес-клубі відкрито виставку карикатур «АнтиЛокшина». На виставці представлені 26 картин, які перемогли в конкурсі від громадської організації «Детектор медіа» та тему медіаграмотності.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 513

15:30 20 червня 2018 р.

У Львові представили конкурсні проекти пам’ятника бійцям Листопадового Чину

У середу, 20 червня, у Львові відбулося представлення проектів в рамках конкурсу мистецько-архітектурного проекту на скульптурну композицію українським бійцям Листопадового Чину на вулиці Городоцькій.

Рубрика: Культура

  • 0
  • 402

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу